Ładne i jednocześnie idealnie ochraniające etui? Wybieramy najlepszy futerał


To całkiem naturalne, że kiedy nabywamy najnowsze urządzenie, nie tylko cieszymy się ich możliwościami, lecz również dbamy o nie i staramy się, aby ich nie zrzucić, nie porysować i nie zniszczyć. W jaki sposób najlepiej osłonić je przed uszkodzeniami? Kupić funkcjonalne etui.

Urządzenia mobilne, jak tablety czy laptopy – jak wskazuje ich nazwa – służą do tego, by korzystać z nich wszędzie. Żeby używać ich bezpiecznie, warto nabyć coś, co pozwoli bez szkody je przenosić oraz w razie wypadku złagodzi upadek i zabezpieczy przed zbyt niską albo za wysoką temperaturą (co ma zły wpływ na baterię).

Masz apetyt na inną tego typu informację na opublikowany tutaj wątek? Jeśli tak, to raźno kliknij tutaj – to użyteczna strona (www.fabrykaoptyka.pl/)!

LG Magna etui czy inny model sprawdzonego ochraniacza bardzo często też usprawnia korzystanie z urządzeń które ze sobą nosimy - szczegóły. Całkiem niezłym zabezpieczeniem przed zarysowaniem smartfona, które możemy w każdym sklepie kupić, jest specjalna folia na ekran i na tył. Folia ochronna niestety nie uchroni naszego telefonu przed silniejszymi uderzeniami, po których mogą pojawić się np. wgniecenia - etui LG Leon 4G LTE.

etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W tym celu dobrze jest porozglądać się za profesjonalnym etui, które będą dobrze ochraniać smartfon, ale wycięcia (np. na obiektyw aparatu) będą ułatwiały używanie go. Obecnie na telefony możemy wybrać sporo nakładek. LG Magna etui sprawdzi się idealnie, bo ochrania większą część telefonu, bardzo dobrze go przy tym ochraniając. Podobnie etui Apple iPhone 6 – to kosztowny smartfon, więc mocne zabezpieczenie jest wręcz wskazane - etui apple iphone 6. Dodatkowo warto wiedzieć, iż w internecie ujawniono detale najnowszego patentu firmy Apple, który ma zabezpieczać ekran iPhone'a i innych sprzętów mobilnych przed uszkodzeniem. Patent ten opiera się o sprytny amortyzator-poduszkę, włożony pomiędzy ekran a obudowę smartfona. Lecz póki patent nie jest powszechnie stosowany, stosujmy etui Apple iPhone 6.Tanim sposobem na ochronę są bumpery. Mocno przylegają do obudowy, lecz zakłada się je tylko na krawędzie urządzenia. Ważne jest, aby dobierać je konkretnie do smartfona, jaki posiadamy, aby były dopasowane do rozkładu przycisków i gniazd. Etui z silikonu, czyli „plecki”, też zagwarantuje bezpieczeństwo, bo chroni cała jedną stronę, a przy tym – zupełnie jak bumpery – sprawia, iż wygodniej leżą w dłoni i nie wyślizgują się.

Tags: Obudowa, bateria, telefon, iPhone, etui, smartfony