Asystor Slim + Cellu - czyli, najlepszy dwufazowy środek przeznaocnzy na odchudzanie plus środek walczący przeciwko cellulitowi


Czym dokładnie bywa za preparat Asystor Slim + Cellu? Z czego dokładnie się składa? Jakie każdziutkie spośród elemencików pudełka ma zastosowanie? Jaki posiada skład? Kiedy powinno się brać każdziutki ze wspomnianych elementów opakowania? To wszyściutko oraz jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżo co wydzierganego - artykuliku!


urlop
Author: Derek Clark
Source: http://www.flickr.com
Jak pokazuje nazewnictwo "asystor slim cellu", bywa to preparat który wspomaga odchudzanie z dodatkową opcją pomniejszenia najczęstszego kobiecego problemiku, jakim jest tak zwana "pomarańczowa skórka", a więc cellulit. Asystor Slim plus Cellu - bo tak przebrzmiewa poprawna nazwa preparatu - jest złożone z dwójki rodzajów pigułek w pojedynczym opakowaniu - żółciutkiej na dzień, oraz niebieskiej na noc.

Czy ten wpis zaintrygował Cię na tyle, że chcesz więcej? Więc po nowe informacje zaloguj się do poniższego linku. Tam czeka kluczowy artykuł.

Żółciutka pigułka ma za zadanie wypalić zapasy tłuszczu, dopomagać przemianę węglowodanów, a także zredukować cellulit, w czasie kiedy pigułka niebieściutka posiada za zadanie zmniejszanie apetytu, wspomaganie metabolizmu, a także tak jak w przypadku pigułki żółciutkiej: eliminowanie cellulitu. Obydwie tabletki posiadają inny skład, dzięki czemu mają inne działanie. W 1 opakowaniu znajdziemy 60 pigułek (30 na dzionek i 30 na nockę), których nie należy stosować inaczej niż zalecone.


Dobrze jest w tym miejscu napomknąć, że pigułki żółciutkie mają w składzie 50 miligramów kofeiny, przez co nie powinno się jej brać na noc, albo kiedy się jest dzieciakiem czy kobietą w trakcie ciąży. Żółte pigułki należy przyjmować po jednej sztuce w trakcie porannego posiłku, a niebieściutkie (w okolicy godzinki 18), również w czasie jedzonka.

Tags: woda, odchudzanie, oko, dzieci, sposób