Bank głosów pozwoli ci wprowadzić udogodnienia, zarówno w centrali telefonicznej, jak też w siedzibie firmy.


Odpowiednie powitanie w centrali telefonicznej okazuje się naprawdę ważne, ponieważ jest wyrazem grzeczności wobec kontaktujących się klientów, jak też pozwala przekazywać różne kluczowe wiadomości i wskazówki. Jeżeli zatem nie chce się, żeby dzwoniących witał pusty sygnał telefoniczny, warto zaplanować stworzenie unikalnego powitania. Będzie to z pewnością udaną inwestycją.
Chcesz powitać interesantów? Stwórz dobry komunikat!

Z wykorzystaniem komunikatu emitowanego z centrali telefonicznej możemy przekazywać dzwoniącym mnóstwo ważnych informacji. Jeśli kontaktują się poza czasem pracy firmy, usłyszą, w jakich godzinach można zastać w siedzibie pracowników.link do serwisu - zapraszamy serdecznie -Komunikat nagrany na centrali telefonicznej może również pokierować dzwoniących, z którym numerem wewnętrznym się połączyć w celu optymalnego załatwienia swoich spraw. To ogromne ułatwienie i oszczędność czasu, tak samo dla dzwoniących, jak także dla pracowników zakładu. Projekt indywidualnego nagrania tworzonego dla potrzeb danego przedsiębiorstwa okazuje się dobrą inwestycją, bowiem podnosi jej rangę i sprawia, że lepiej prezentuje się ona w oczach klientów.po więcej zapraszam napod linkiem
Emisja radiowa
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com


Ale jak stworzyć podobne nagranie?

Doskonałą opcją w przypadku osób, które chcą stworzyć swoje nagranie telefoniczne okazuje się bank głosów. To zbiór nagrań lektorów o różnorakim zabarwieniu, zarówno damskich jak także męskich. Dzięki temu każdy ma szansę wybrać zabarwienie oraz tembr głosu, jakie przypadną mu do gustu, jak także według niego idealnie będą pasować do obrazu firmy. Następnie należy dokładnie zastanowić się, jakie informacje będą ważne dla dzwoniących, żeby nie ominąć kluczowych szczegółów.
Przyjemne urozmaicenie


Innym interesującym urozmaiceniem, jakie można zaprowadzić w swojej siedzibie, okazują się jingle radiowe - poznaj najnowsze jingle puszczane w radio . Niedługie muzyczne przerywniki można puszczać w marketach, lokalach gastronomicznych, jak też w biurach firm. Jingle mogą poprzedzać emisję spotów reklamowych lub komunikatów z ważnymi informacjami. W sieci można wyszukać szeroki asortyment udostępnionych utworów, albo zlecić skomponowanie swojej muzyki.

Tags: spot reklamowy, głos, Lektor