Białe zęby to podstawa pewności siebie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi


Wszyscy wiemy, że uroda lub jej brak zależy od genów. Po naszych przodkach dziedziczymy kształt nosa, rodzaj włosów czy oprawę oczu. Często uważamy nasze charakterystyczne cechy wyglądu zewnętrznego za mankamenty i cierpimy z powodu kompleksów.


oczy
Author: TIM HOGGARTH
Source: http://www.flickr.com


Z niektórymi z nich musimy się nauczyć żyć, ale są pewne rzeczy, które z łatwością możemy poprawić. Jednym z najlepszych przykładów na to stwierdzenie są zęby.


Tego, jak jak istotny jest uśmiech w relacjach międzyludzkich nie trzeba nikomu powtarzać. Uśmiech jest pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę podczas poznawania nowych osób i pozwala na szybkie zjednanie sobie otoczenia. Białe i błyszczące zęby są także symbolem witalności, dodają uroku i rozświetlają całą twarz. Nic więc dziwnego, że osoby, których uśmiech odbiega od ideału, mają z tego powodu ogromne kompleksy. Na szczęście współczesna medycyna pozwala uporać się z niemal wszystkim "zębowymi" problemami. Sprawdzonego dentystę znajdziemy w każdym mieście. Jeśli mieszkamy w Warszawie i interesuje nas profesjonalny dentysta (sprawdź to) Ursynów może nam wiele zaproponować.
ortodonta warszawa ursynów
Author: SOLGAR
Source: http://aptekazawiszy.pl


Bywa jednak tak, że sam dentysta (zobacz ofertę) nie wystarczy. Jeśli mamy problem z krzywym zgryzem powinniśmy się czym prędzej udać do dobrego ortodonty. Dzisiaj lekarze tej specjalności potrafią czynić prawdziwe cuda.


Wprawdzie leczenie trwa kilkanaście miesięcy, ale rezultaty warte są tego czasu. Jeśli chcemy, by naszym zgryzem zajmował się prawdziwy ekspert, Warszawa Ursynów powinna być naszym pierwszym celem poszukiwań.

Tags: uśmiech, gry, leki, kontakt, zdrowia