Korzystanie z kąpieli w słońcu oraz SPA sprzyja zdrowiu i urodzie


Solarium jest bezpieczne, pod warunkiem skorzystania z oferty profesjonalnego gabinetu. Bezpieczny gabinet solaryjny rozpoznaje się po jego personelu. Podczas pierwszej wizyty powinniśmy być spytani o przebyte poparzenia słoneczne, reakcje alergiczne na słońce i choroby skóry. Fachowy oraz doświadczony personel zapyta również, czy brane były leki?
solarium
W każdej sytuacji należy słuchać rad obytego personelu w zakresie dopasowania czasu do kolorytu skóry i indywidualnych cech - zobacz też . Jest to szczególne ważne w trakcie pierwszych trzech sensów. Przed zabiegiem w solarium skóra winna być umyta i bez kosmetyków. Nie należy stosować żadnych perfum i innych zapachowych kosmetyków, zawierających substancje fotouczuleniowe. Przed opalaniem trzeba dobrze zmyć makijaż.W trakcie opalania nie wolno otwierać oczu. Trzeba zabezpieczyć je zakładając specjalne okulary zabezpieczające, które udostępnia gabinet solaryjny. Nie można opalać się podczas choroby, szczególnie przy zażywaniu antybiotyków, ani w stanie nietrzeźwości. Po skończonym zabiegu należy użyć kosmetyków do opalania. W trosce o skórę winno udać się do SPA i skorzystać z kilku pielęgnacyjnych zabiegów. Jeśli odpowiednio przygotujemy się do wizyty w gabinecie SPA możemy przeżyć najlepsze Day SPA. Taki wyjazd trzeba sporo wcześniej umówić z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Wybierając się do SPA nie wolno zapomnieć o stroju na basen i klapkach basenowych. Przed seansem trzeba przybyć wcześniej, by mieć czas na zmianę odzienia i wypełnienie ankiety dotyczącej przebytych chorób, przeciwwskazań do zabiegu. Jeśli ktoś się spóźni zabieg będzie trwał krócej. Podczas seansu w tle w?Podczas więcej pod linkiem www.angelka.pla jest relaksująca muzyka, światło najczęściej jest przygaszone, najczęściej palą się świeczki i kominki z olejkami eterycznymi. Należy pamiętać, że przed wejściem do strefy SPA lub gabinetu kosmetycznego na seans należy się odświeżyć, zmywając ze skóry wszystkie balsamy, kosmetyki.

Porównaj: najlepsze masaże w warszawie

Podczas masażu należy okryć się ręcznikiem. Jeśli poczujesz chłód, poproś o dodatkowy ręcznik. Gdy nie chcesz masażu pewnej części ciała wystarczy o tym wspomnieć podczas zabiegu. Po seansie z olejkami eterycznymi należy wstrzymać się z wzięciem prysznica na parę godzin, dlatego, że skóra lepiej wchłonie składniki, stanie się odżywiona oraz miękka.


solarium
Żeby przeżyć najlepsze Day SPA należy dobrze się do tego przygotować. SPA pomagają swoim gościom. Każdy gość SPA ma do dyspozycji swojego opiekuna, który doradza przy doborze zabiegów oraz wybiera odpowiednie kosmetyki. Wybierając się do SPA koniecznie należy zabrać ze sobą pozytywną energię oraz dobry nastrój.

Tags: okulary, opalanie, solarium, ręcznik, okularki