Chcesz zafundować swym pracownikom szkolenie połączone z wyjazdem integracyjnym ? Podpowiadamy, gdzie jechać!


Praktycznie każdy pracodawca wie znakomicie, iż nic tak dobrze nie motywuje pracowników jak przykładowo zaplanowanie im kilkudniowego wyjazdu czy imprezy firmowej. Jeśli Ty również zastanawiasz się nad tą możliwością, a równocześnie chciałbyś łączyć taki wyjazd z czymś mocniej pożytecznym, wówczas bez wątpliwości musisz zainteresować się opcją organizacji wyjazdu szkoleniowego połączonego z jakimś przydatnym kursem na przykład w Szklarskiej Porębie.
Dlaczego akurat Szklarska Poręba?


meble
Author: er Guiri
Source: http://www.flickr.com


Odpowiedź jest banalnie prosta - dlatego, iż szkolenia - ośrodki konferencyjne zakopane w Szklarskiej Porębie aktualnie uznawane są za jedne z najlepszych i prowadzonych na bez wątpienia najwyższym poziomie. Oczywiście zwykle celem wyjazdu integracyjnego jest zrelaksowanie pracowników, jednakże nawet największa impreza nie stanie na przeszkodzie temu, żeby po południu przeprowadzić małe szkolenie. To naprawdę znakomity pomysł - wypoczęci pracownicy niewątpliwie o wiele chętniej będą przyswajać nową wiedzę. Jeżeli sprawdzisz, jakie można przeprowadzić szkolenia w Szklarskiej Porębie i kto zwykle je prowadzi, wtedy zdecydowanie zrozumiesz, dlaczego polecamy właśnie to miejsce.


szkolenia w szklarskiej porębie
Author: Mgzkun
Source: http://www.flickr.com


Wypad na weekend czy dłużej?


mieszkania
Author: cliff1066™
Source: http://www.flickr.com


Wiele oczywiście zależy od tego, jaki konkretnie chcesz zrealizować podczas wyjazdu plan. Jeśli chcesz jedynie zrobić imprezę, wówczas nieźle sprawdzi się wyjazd na weekend.
Jeśli chciałbyś połączyć wyjazd ze zwiedzaniem, wówczas Dolny Śląsk na weekend to oczywiście za mało i potrzebujesz znacznie dłuższego wyjazdu. Jeżeli chcesz skorzystać z bogatej oferty kursów, wówczas również powinieneś pomyśleć o wypadzie co najmniej trzydniowym - wybór należy do Ciebie!

Tags: relaks, imprezy, kurs, czas, impreza