Co możesz zakupić w sklepie zielarskim?


Przyzwoicie wyposażony sklep zielarski to prawdziwa skarbnica przeróżnego rodzaju produktów. Sądząc po nazwie, można byłoby się spodziewać, że sprzedaje się tam przede wszystkim zioła, lecz jednorodne sypkie zioła a także różnego typu gotowe mikstury zielarskie to tylko część całego wyboru.


Ciąża
Author: Artdecor24.pl
Source: ArtDecor24.pl


Sklep zielarski Kraków ma w ofercie również różnorodnego rodzaju mikstury ziołowe oraz witaminowe, nie tylko suplementy, jednak również kosmetyki. W ofercie takich sklepów znajduje się lornetki (zobacz idź do serwisu) zdrowa żywność Kraków lub jeszcze inne artykuły przynależące do owej rodziny. Możemy tam nabyć także (kliknij tutaj) tzw. mleczko pszczele - sprawdź tą zdrową żywność z Krakowa.


odbitka - włosy
Author: Kaja Kozłowska
Source: http://www.flickr.com
wizyta u dentysty
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com


Mleczko pszczele jest jednym z najmniej popularnych wyrobów pszczelarskich, a szkoda. Jego właściwości są fenomenalne. Mleczko pszczele poprawia koncentrację, oczyszcza, może także kurować bezpłodność, Alzheimera oraz osteoporozę. Mleczko pszczele było i nadal jest źródłem zainteresowania badaczów jak też medyków. Jego obszerne właściwości wprawiają w osłupienie. Na początku pszczele mleczko było znane oraz cenione szczególnie jako lek na niepłodność. Okazało się jednak, iż jego działanie jest dużo szersze i w dużej mierze jeszcze nie do końca poznane - tu o sklepie zielarskim w Krakowie.


Pszczele mleczko to bez wątpienia skarbiec dobroczynnych komponentów. Zawiera białko (aż dwadzieścia dziewięć niezbędnych aminokwasów), kwasy tłuszczowe, węglowodany, związki fosforu, gamma - globuliny, kwas pantotenowy oraz witaminy D, C i E.


Pszczele mleczko mieści ponadto w swoim składzie całą listę składników mineralnych tj. miedź, żelazo a także siarkę. Jest także bogate w substraty grzybobójcze i antybakteryjne jak też prohormony.

Tags: kosmetyk, lek, doktor