Co podarować naszej żonie?


kobieta
Author: DER-MED www.dermed.pl
Dla wielu Panów prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa pół godziny, a żona może wypominać nam to przez dwa tygodnie. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszego spotkania. Obyśmy tej daty nie przegapili. Pamięć to jednak połowa sukcesu, a druga to umiejętny wybór czegoś, co stanie się z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej rzeczą wymarzoną.

Teoretycznie znamy naszą małżonkę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy mamy kupić polecany tu ciekawy prezent, wpadamy w panikę. Zastanówmy się, o czym od lat marzy nasza ukochana, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych względów to sobie odmawia. Dobry prezent powinien być jak czarodziejska szkatułka – odkrywać ukryte pragnienia.

Kliknij ten link a zobaczysz wskazówki z serwisu (http://angelka.pl/) przygotowane dla osób zainteresowanych omawianym w tym artykule zagadnieniem.

I nie muszą to być pragnienia frywolne – choć dobra bielizna jest dla kobiet często dobra propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Skupmy się na biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma jej zbyt wiele, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce.

artykuł (https://sklep.kaja-glass.pl/blog/73_jak-przygotowac-wiosenna-dekoracje-do-salonu)%link%I wiek obfituje w wielość różnych informacji. Najistotniejsze wydaje się być to, aby być na bieżąco - kliknij zatem w artykuł (https://sklep.kaja-glass.pl/blog/73_jak-przygotowac-wiosenna-dekoracje-do-salonu).

Kobiety marzą czasem o antycznym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego nie mamy w naszym domu, a co będzie przez wiele lat przypominać o wspólnej rocznicy.Idealnym pomysłem jest bilet w niezwykłe miejsce, do którego zamierzamy zabrać naszą drugą połowę. Zastanówmy się, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Tajlandii, ale uroczy weekend nad jeziorem czy w siodle. I broń Boże nie kupujmy żonie karnetu do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mniej atrakcyjna (niespotykany prezent dla żony)! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, przejrzyjmy sklepy internetowe oferujące prezenty na różne okazje. Czasami błądząc po stronach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.

Tags: kosmetyki, kobiety, torebka, żona

Author: B.S.
Source: