Czemu należy karmić koty i psy specjalistycznymi karmami, zalety produktów firmy Purina.


Wiele osób trzymając w domu kota lub psa karmi go tym, co pozostaje po jakiś posiłkach. Lecz nie jest to najlepsze wyjście i w dłuższym okresie czasu może spowodować problemy ze zdrowiem naszego pupila.
purina one
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com


Typowe posiłki zawierają dużo różnych przypraw, pojawiają się także barwniki i konserwanty, co niestety pożądane nie będzie dla futrzastych przyjaciół. Z tego też powodu jeśli będzie się chciało mieć w swoim domu rzeczywiste zwierzęta, a nie ich pluszowe repliki, to koniecznie należy zadbać o ich odpowiednie odżywianie. Najlepsze będą tu odpowiednie karmy, a bardzo dobrym producentem jest Purina.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło (boskabijoux.pl/) a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Posiada ona w swojej ofercie produktowe linie dla zwierząt w każdym wieku, na przykład psiaki zajadają się niesamowicie karmami z serii pro plan purina - mogę polecić pro plan purina.


Specjalistyczne karmy dla psów i kotów mają liczne zalety, z tego też powodu są zdecydowanie bardziej polecane niż domowe jedzenie. Po pierwsze posiadają one dobrze zestawione składniki, wybrane nie tylko pod kątem danego gatunku, ale także wieku.

Bardzo zalecam tę stronę (https://acana.com.pl/karma/kardiomiopatia-rozstrzeniowa-prawdy-i-mity/) wszystkim, którzy bezskutecznie szukają materiałów o analogicznej problematyce i które są równie niebanalne. Kliknij i zobacz!

Na przykład seria purina cat chow dostępna jest w wersji dla młodych, rosnących kotów, dorosłych zwierząt oraz seniorów. Każdy z rodzajów karmy dostosowany jest ze względu na konkretne potrzeby zwierząt, z uwzględnieniem minerałów, witamin i zapotrzebowania energetycznego.
Dane serie tego producenta będą się od siebie nieco różnić, choć wszystkie trzymają odpowiednie normy jakości. Przykładowo purina one (ceneo) ma w swoim składzie formułę Actilea, jaka znacznie będzie wspomagała odpornościowy układ naszych pupili.

Tags: czas, problemy, domu, czasu, produkt