Czy ozonator w samochodzie uszkodzi skórę oraz elektronikę?


Do ozonowania atmosfery w naszych pokojach służą specjalistyczne narzędzia, jakie są zaprojektowane z myślą o alergikach. Umożliwia on efektywne eliminowanie alergenów.


Ponieważ coraz więcej czasu przebywamy w aucie powinniśmy uważać na powietrze, którym oddychamy.
Tam powietrze jest przepuszczane przez różne filtry. Pomimo to, jest ono zanieczyszczone wirusami oraz grzybami. Ozonator do samochodu pozwoli na likwidację wszystkich wymienionych czynników wywołujących objawy alergii. Zniszczy on wszelkie nieładne aromaty będące w środku auta. I tutaj jesteśmy postawieni przed wyborem ozonatora przeznaczonego tylko do auta lub generatora ozonu o większej wydajności, który pozwoli ozonować wydajniej auta i mogące ozonować jeszcze pomieszczenia i systemy wentylacyjne w biurowcach. Urządzenie do ozonowania samochodu oraz odgrzybiania klimy samochodowej, jest pierwszym takim urządzeniem w Europie zasilanym napięciem 230V. Może być również zasilany z gniazdka zapalniczki. Również mógłby służyć on do ozonowania pomieszczeń. Jednak żeby zabieg taki był efektywny, mogłyby to być tylko małe pomieszczenia.


podlasie zimą
Source: pixabay.com


Najbardziej popularny w sprzedaży jest ozonator, jaki przeprowadzi ten zabieg w trzydzieści minut. Jest on stosowany w kilkuset warsztatach samochodowych. Jest to narzędzie, które może ozonować pomieszczenia do dwustu m2. Urządzenie jest metalowe, nie koroduje i zapewnia mocny wyrzut strumienia ozonu. Zezwala to na dojście ozonu do każdego miejsca.
Tego typu ozonator może znaleźć zastosowanie do dezynfekowania mieszkań oraz jachtów. Tego typu ozonatory nie spowodują w aucie najmniejszych uszkodzeń. Nie odbarwią tapicerki i nie zniszczą plastików i elektroniki.

Tags: aromat, czas, Urządzenia, osoba