Czym wyróżniają się soczewki jednodniowe oraz czym różnią się od opcji miesięcznych?


Jeśli jesteś osobą, która dużo czasu poświęca na np. pracę przy komputerze, to prawdopodobnie masz lub pokażą się w Twym przypadku pewne problemy ze wzrokiem.
zdjęcia dzieci
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com


Co prawda okulary dodają swoistego uroku, jednak są osoby, które ich wkładać nie pragną.


Dla nich to właśnie stworzono ciekawą alternatywę. Są nią tzw. soczewki kontaktowe, jakie posiadają swe 2 rodzaje. Są one powiązane z czasem, poprzez jaki można ich używać. Istnieją zatem soczewki (www.rajsoczewek.pl) na jeden dzień i 30-dniowe. Jakie są zalety szkiełek przewidzianych do noszenia ich przez zaledwie 24 godziny? Są one stosowane również jako produkt do sprawdzania takiego świadczenia poprzez nowych użytkowników, wszakże nie o to głównie chodzi. Należałoby dodać, iż soczewki jednodniowe nie wymagają tak starannej skrupulatności jak ich miesięczne konkurentki. Należałoby tu wspomnieć, że do nich należałoby ponadto zakupić specjalistyczne narzędzia.


Jednak najistotniejszą zaletą, którą zapewniają soczewki jednodniowe jest o wiele bardziej znaczące bezpieczeństwo odnośnie możliwego zakażenia oka przez przykładowo nieprawidłowo zrobioną kosmetykę soczewki - http://rajsoczewek.pl/soczewki-acuvue - miesięcznej. Te ze znacznie krótszym sezonem używania po prostu winno się wszelakiego wieczora usuwać. Redukuje się w taki sposób możliwość infekcji oka przez bakterie. Jednak nie ma niczego za darmo.
Jednostkowy nakład pieniężny zakupu soczewek na 1 dzień jest większy niżeli 30-dniowych. Przy doborze konkretnej wersji nie można by mieć wszakże na baczeniu tylko pieniędzy.

Tags: wzrok, koszt, produkt