Dobre filmy dla wieczornego relaksu. Parę propozycji


Jeśli wraz z naszym partnerem chcemy zwieńczyć pracowity tydzień oglądając dobry film, warto sięgnąć po coś z nowości filmowych albo sprawdzonej klasyki. W przypadku kiedy nasze gusta się różnią, jest spora szansa, iż wybierzemy film, który przypadnie do gustu nam obojgu. Po wybraniu filmu zawsze warto sprawdzić opis fabuły i opinie o filmie, choć nie musimy się nimi sugerować.
łzy słońca
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy spragnieni silnych emocji, sięgnijmy po tytuł Łzy słońca. To znakomita, sensacyjna historia, która zyskała sobie ogromną popularność pośród amatorów kina akcji i przychylne komentarze krytyków filmowych i branży, czego wyrazem były choćby nagrody dla aktorów i wysoka dystrybucja filmu na DVD. Łzy słońca przypadną do gustu wszystkim tym, którzy lubią duże, ekranowe wcielenia Monici Belucci i Bruce'a Willisa, ponieważ tworzą atmosferę w tym filmie i grają doskonale. Mocne uderzenie zapewni również Adrenalina 2 - adrenalina 2. Film o tym tytule nie pozostawi nikogo obojętnym – mamy to jak w banku. Jeżeli tylko oczekujemy dobrego, rozrywkowego filmu z rozmachem - Adrenalina 2 jest dla nas. Kiedy potrzebujemy czegoś lekkiego, wybierzmy coś spośród komedii. Chociaż naprawdę rzadko można trafić na komedię romantyczną, która, trafia zarówno do pań, jak i do mężczyzn, Męsko damska rzecz powinna wpisać się w typ obu płci. Lekki i zabawny film o parze żyjącej w sąsiedztwie i uczęszczającej do tej samej szkoły, ale zupełnie się nie lubiącej.

Ten serwis www, który posiada dane na podnoszony temat, jest nieprawdopodobnie ciekawy, lecz masz możliwość poznać inne wiadomości w tym temacie, klikając tu.

Zagadkowym trafem pewnego dnia te postacie budzą się w zamienionych ciałach i wtedy film zaczyna się rozwijać. Choć opis może wyglądać prosto, Męsko damska rzecz przypadnie do gustu tym, którzy w kinie szukają przede wszystkim rozrywki. Jeżeli chcemy zostać w nastroju komediowym, Dwa tygodnie na miłość idealnie wpiszą się w ten klimat - widziałeś męsko damską rzecz?. To prosta historia bez głębszych dygresji, ale bardzo przyjemna, lekka i ciesząca oko, idealna na odprężenie i uwolnienie myśli od trosk minionego tygodnia. Dobre kreacje przystojniaka – Hugh Granta i zjawiskowej – Sandry Bullock na pewno zapadną w pamięć, lecz Dwa tygodnie na miłość nie jest filmem, do którego będziemy wracać.


Jeżeli chcemy dostarczyć sobie dużej dawki adrenaliny, wybierajmy filmy sensacyjne, a jeśli po pracowitym tygodniu zależy nam na czymś lekkim, prosta komedia będzie doskonała.

Tags: rzeczy, gra, gust, opinie