Dobrze się odżywiajmy


Rodacy co raz częściej chorują. Męczą nas rozmaite infekcje. Uskarżamy się prawie na wszystko. Kiedy nasze ciało przesyła nam początkowe sygnały, że coś jest źle, bagatelizujemy to lub połykamy kolorowe tabletki, które, jeśli wierzyć tym przeróżnym reklamom w telewizji, są w stanie nas postawić na nogi. Dopiero, gdy sytuacja jest naprawdę fatalna, kierujemy się do lekarza. A wtedy nierzadko się okazuje, że jest już za późno.

Trzeba brać drogie specyfiki i marnować czas na kolejne wizyty u specjalisty.
Zdrowe jedzenie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że można się z powodzeniem leczyć jedzeniem np. jeśli chorujemy na alergię pokarmową, możemy mieć przygotowaną specjalną dietę przez specjalistę, która uchroni nas przed spożywaniem niebezpiecznych dla nas pokarmów - idź na .

Zobacz jakie ekstra źródło (http://www.rateco.pl/lowicz/) zostało naszą motywacją. Nie będziesz żałował i z chęcią przeczytasz wpisy o tym interesującym zagadnieniu. Wejdź w ten link.

Nie bez powodu ktoś kiedyś rzekł, że jesteśmy tym, co spożywamy. Jest to szczera prawda. Podpisują się pod tym również specjaliści.

Jeżeli chcesz poznać coś naprawdę niecodziennego? Nie ma najmniejszego kłopotu - spójrz na to (https://zdrowienastole.pl/) a satysfakcja będzie zapewnione.

I namawiają nas do racjonalnego odżywiania się. W naszym zabieganym świecie największym błędem są nieregularne posiłki. Wciskamy w siebie byle co i gdziekolwiek, na szybko. Nie zastanawiamy się nad tym, czy dana rzecz jest dla nas dobra, chcemy jedynie jak najszybciej zabić głód. Stąd bierze się otyłość oraz wrzody żołądka. Nałogowo wlewamy w siebie kawę, która dla wielu Polaków jest pierwszym posiłkiem. Jedna kawa w ciągu dnia nikomu jeszcze nie zaszkodziła, lecz w ogromnych ilościach może być dużym zagrożeniem. Następnym wielkim grzechem są posiłki spożywane na mieście.
Sushi
Author: Sarah_Ackerman
Source: http://www.flickr.com
Nie wiemy już, co to domowe obiady. Nie jadamy już zup, które świetnie oczyszczają nasze jelita i zapewniają mnóstwo potrzebnych składników. Nie pijemy wody i nadużywamy napojów energetyzujących.Wiosna to idealny moment, aby odmienić swoje złe nawyki żywieniowe. Kupujmy sezonowe warzywa i włączajmy je do codziennej diety. Ciekawe informacje: przejdź na . Każde warzywo jest w stanie nam pomóc. Kalafior, brokuły, szpinak czy papryka to nasi sprzymierzeńcy. W zasadzie każde warzywo jest potrzebne i możemy je jeść w dowolnych ilościach.Owoce także są mile widziane, ale z nimi trzeba uważać na cukier. Idealnie byłoby znaleźć dojście do fermy, która proponuje chów ekologiczny- wtedy mamy pewność, że jaja nie będą nam szkodzić. Jeśli do odpowiedniej diety dołączymy sport na świeżym powietrzu, to można radować się dobrym zdrowiem przez wiele lat.

Tags: zdrowie, jedzenie, organizm, lekarz, posiłek, warzywo, cukier