Dominikana, najpiękniejsze zatoki świata


Dominikana, karaibska wyspa to jedno z ulubionych miejsc na ziemi nie tylko światowych gwiazd. Dziś, na rozgrzanych słońcem plażach Dominikany, w cieniu rozłożystych plam kokosowych błogo odpoczywają rodziny Malinowskich oraz Nowaków.

Egzotyczne wycieczki
Author: Joe deSousa
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mimo wszystko wolimy czynny wypoczynek czekają na nas niezapomniane wycieczki fakultatywne Dominikana. W stolicy kraju, San Domingo znajdziemy wiele interesujących zabytków z czasów kolonialnych, oraz urokliwe kafejki z tanim i pysznym jedzeniem. Ogromne wrażenie robi jednak na turystach fantastyczna przyroda. Warto więc wybrać się na pobliską wysepkę Saona, by ujrzeć piaszczystą płyciznę Piscina Natural.

A jeśli nastawiamy się na Dominikana nurkowanie, w czystej i cieplutkiej wodzie spędzimy wspaniałe chwile przypatrując się pięknie ubarwionym egzotycznym rybom - wczasy na Dominikanie z firmą Villapolonia. Gdy wykupimy wycieczkę na safari, wiedzmy, iż prawdziwym hitem tej eskapady jest wspinaczka trasą która wiedzie przez... siedmiostopniowy wodospad.Szczególnie atrakcyjną porą jest na wyspie przełom stycznia oraz lutego. To właśnie wtedy na Karaiby przypływa co roku ponad 200 waleni, by zakładać rodziny i rodzić potomstwo. Po zwiedzaniu klimatycznego miasteczka zrelaksujmy się dając się namówić na najlepsze tutaj owoce - nawet pomocna strona, warto zajrzeć. Następnie penetrujmy sklepiki, wybierając upominki dla bliskich.
Egzotyczna wycieczka
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Wycieczki Karaiby czekają na nas w wersji first minut i last minut. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować minimum z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Wszak i tak organizujemy urlop, w jakim celu czekać do ostatniej chwil?

Dobrze jest też korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na ”chwilę” przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 40 procent.

Jeśli masz chęć w większym stopniu zbadać ukazany tu problem, to kliknij tutaj. Bez strachu, to wiarygodny link (https://naturalhotel.pl/konferencjeeventy) - są tam ciekawe informacje.

Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać spakowanym do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się wolne miejsce. Nieco tańsze zdarzają się też wycieczki sprzedawane przez Internet, gdyż nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.

Tags: last minute, gwiazdy, wodospad, San Domingo