Dużo wcześniejsze rezerwowanie pokoju to świetny pomysł!


Władysławowo - plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
Sezon urlopowy zmierza do nas wielkimi krokami. Mimo to, że mamy dopiero środek lutego, w pensjonatach i nadmorskich hotelikach zaczynają się już rezerwacje na czerwiec i lipiec. Ci, jacy są bardziej przezorni zarezerwowali sobie miejsca jeszcze przed sylwestrem korzystając z licznych ogłoszeń np. .sprawdź tu last minute malediwy last minute malediwyWtedy ceny noclegów są najniższe.

Rezerwowanie noclegów i wycieczek z tak dużym wyprzedzeniem przyszło do Nas kilkanaście lat temu z zachodu. Bardzo popularne w tamtych czasach last minute, czyli wycieczki na szybko, po zredukowanych nawet o 35 % cenach było w tamtym okresie najczęściej sprzedającym się typem wycieczek. Jednak last minute nie pasuje wszystkim, w końcu nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na wzięcie urlopu w dowolnym momencie. Z tego powodu też z wyjazdów na ostatnią chwilę korzystali głownie młodzi ludzie, jacy nie byli skrępowani obowiązkami oczekującymi na nich przy dzieciach lub w pracy. Z tego powodu też biura turystyczne wprowadziły do swojej oferty możliwość rezerwacji noclegów i wyjazdów ze sporym wyprzedzeniem, czyli tak zwane first minute. Jak można było się domyśleć, sprawa ta perfekcyjnie trafiła w potrzeby ludzi w wieku powyżej 35 lat, o stabilnej pozycji materialnej, którzy planują swe urlopy z minimalnie półrocznym wyprzedzeniem.

Chciałbym przytoczyć tutaj konkretny przykład oferty ze wcześniejszą rezerwacją. Jeśli już dziś wykupi się noclegi w Jastarni, typowe biuro podróży obniży cenę o około dwadzieścia pięć procent. Dodatkowo, możemy uzyskać także promocję na usługi dodatkowe w hotelu, takie jak na przykład pełny barek lub bezpłatny dostęp na basem.

Tego typu oferta obowiązuje nas jedynie przez bardzo krótki czas. W zasadzie wszystkie biura podróży chcą promować takie rezerwacje, bo zazwyczaj dobrze będzie mieć środki na koncie wcześniej i sprzedane noclegi Ustka dla przykładu bardzo dobrze radzi sobie z takimi wcześniejszymi rezerwacjami. Spora reklama powoduje, że ludzie wręcz walczą o jak najszybsze zarezerwowanie sobie noclegu – dzięki temu mają pewność, że zastaną miejsce w swym ulubionym hotelu. Ja z tego miejsca mogę bez najmniejszych oporów polecić właśnie rezerwację first minute – jeżeli jesteś pewien terminu swojego urlopu, masz okazję zaoszczędzić kilka złotych.

Tags: last minute, urlopy, sezon, rezerwacje, miejsce

Author: A.T.
Source: Eholiday.pl