Dzieci to największy skarb i ich posiadanie jest ogromnym szczęściem


My mimo skarżenia się na chroniczny brak czasu, bezustanny nieporządek i marudzenie kochamy je bardzo mocno. Tak naprawdę, jeśli nagle tego miałoby zabraknąć, to wielu oddałby majątek za powrócenie do takiego stanu, kiedy nie ma się czasu w gruncie rzeczy na nic.


Niestety, nie każdy posiada to szczęście, aby zostać rodzicem.


niepłodność
Author: Alan Light
Source: http://www.flickr.com


Szklanka wody
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com


W sytuacji gdy dotyka niepłodność - bardzo wielu osobom świat się wali.

Czy pragniesz może mieć link do artykułu, gdzie oczekują na Ciebie następne wpisy? Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu nowy serwis.

Setki pytań ciągle zaprzątają głowę, obraz spacerujących z dziećmi rodziców budzi nie tylko zazdrość, lecz również i złość, że to, co powinno toczyć się zwyczajnym trybem, u nas normalnie nawala.Taką gorycz ciężko jest znieść w sytuacji, gdy wszyscy wokół dostają taką możliwość, a nasza niepłodność całkowicie wykluczyła nas z grona uszczęśliwionych rodziców. Czy można w takiej chwili coś sensownego radzić ? Słów z pewnością brak, bo nie można znaleźć argumentów na to, iż to nie przykrość nie móc nigdy zostać rodzicem. Najrozsądniej przypomnieć innej kwestii. Oczywiście, niepłodność to jak wyrok, lecz czy maluch musi być z naszej krwi i kości, by na nie przelać miłość? Bardzo duża liczba maluszków nie otrzymało szczęścia być wyczekiwanym dzieckiem - czy nie warto zatem dać szansy tym, których świat powitał w samotności.

Kiedy przeczytasz już niniejszy artykuł, to oprócz tego zobacz również co posiada rekomendowana witryna (http://plock.centrumdemed.pl/implanty/), gdyż przedstawia ona tak samo intrygujące sprawy.

Zamiast zatem zadawać pytania w stylu - dlaczego ja? - może powinno się obdarzyć miłością choć jedno, niewyczekiwane przez rodziców dziecko?


Nie ten jest rodzicem, który to życie zapoczątkował.
Rodzic przecież nie wyłącznie daje życie, ale jest w nim cały czas. W zupełnie niedużych radościach, dużych smutkach, porażkach czy zwycięstwach. Rodzic trwa przy dziecku cały czas. Bycie rodzicem to przede wszystkim budowanie nierozerwalnych więzi.

Tags: dziecko, rodzice, świat