Dzięki zabiegom ginekologii kosmetycznej, skorygowanie sfer intymnych, z tabu z wolna zmienia się w normę


Piękno odkrywamy w sobie na wiele sposobów – poprzez miłość, spełnienie zawodowe, zamiłowania, pomaganie innym, czy wreszcie poprzez troskę o swój wygląd. Tylko równowaga pomiędzy pięknem wewnętrznym i zewnętrznym, pozwoli nam się czuć w pełni interesującymi kobietami.
Modelka z pięknie ułożonymi włosami
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Jednak niekiedy uwidaczniają się wady, które nie pozwalają w pełni cieszyć się życiem. Na pomoc przychodzi ginekologia estetyczna (ginekologia plastyczna na Niegdyś kobiety nie miały gdzie się udać by zwrócić się z kwestiami nieregularnych, przerośniętych warg sromowych, kwestią rozciągniętych ścian pochwy, czy kwestią braku sprężystości i zbyt niskiego poziomu nawilżenia pochwy.

Może zaabsorbują Cię również podobne witryny (http://rajsoczewek.pl/korekcyjne?filtr=208,1960) na omawiany temat? Jeżeli tak, to zobacz je i uzyskaj świeże dane na to zagadnienie.

Teraz wszystkie te problemy można rozwikłać dzięki nietrudnym i niebolesnym zabiegom.

Ginekologia estetyczna, zajmuje się skorygowaniem wizerunku zewnętrznego i funkcji żeńskich narządów płciowych. Ginekologia plastyczna proponuje parędziesiąt zabiegów, które w Polsce realizuje się od paru lat. Jedne mają na celu zlikwidowanie defektów powstałych w trakcie porodu lub po urodzeniu, inne mają na celu usunięcie mankamentów powstałych w sytuacji zmniejszenia poziomu hormonów żeńskich w trakcie menopauzy. Wśród zabiegów ginekologii plastycznej, są m.in. waginoplastykę, która polega na przywróceniu pochwie odpowiedniej elastyczności, labioplastykę, czyli plastykę warg sromowych, hymenoplastykę – rekonstrukcję błony dziewiczej, hymenotomię – zlikwidowanie błony dziewiczej, liporedukcję miejsc intymnych - odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego oraz usunięcie mankamentów rozwojowych narządów płciowych.Modelka
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Popularnym i coraz częściej wykonywanym zabiegiem jest plastyka warg sromowych mniejszych (zobacz to).

Ten odnośnik do strony (http://tort-artystyczny.pl/torty-weselne/) kieruje do niezwykle atrakcyjnej strony, która posiada równie fascynujące dane na omawiany temat.

Świadczona jest u kobiet z przerostem albo deformacją warg sromowych. Powszechnie uznawana za zachciankę, ale u wielu kobiet bardzo często jest to objaw dolegliwości bólowych, nawracających infekcji czy też trudności ze współżyciem. To nierzadki problem, nie tylko wyglądu - wystające wargi sromowe powodują otarcia, zwłaszcza w czasie chodzenia czy też uprawiania sportu. Wykonywane są też zabiegi mające zwielokrotnić odczucia seksualne, jak np. clitoroplastyka, czyli uwydatnienie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki albo wstrzykiwanie wypełniaczy, np. tłuszczu własnego pacjentki lub pochodnej kwasu hialuronowego, w miejsce przypuszczalnego punktu G.

Tags: kobiety, dolegliwości, pochwy, błony