Efektywne sposoby na schudnięcie


Pomysł na to, żeby ekspresowo oraz sporo schudnąć, wpada czasem do głowy wielu osobom, przeważnie spowodowane jest to potrzebą wciśnięcia się w sukienkę na ślub przyjaciółki albo wyjazdem na wakacje.


Szybkie odchudzanie jednak nie jest możliwe.
mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Pozbywanie się nadmiaru kilogramów będzie procesem długofalowym, który – jeżeli ma przynieść świetne oraz trwałe rezultaty – powinien ciągnąć się kilkanaście miesięcy. Wszyscy dietetycy są zgodni, że nie można schudnąć 20 kilo w kilka tygodni. Zdrowe odchudzanie to utrata czterech kilogramów w ciągu tygodnia, nie więcej. W jaki sposób taki wynik osiągnąć?


Pij sporo wody. Deficyt już 1% wody z organizmu może spowodować spadek formy fizycznej i umysłowej aż o 10 %. Woda pomaga także oczyścić organizm z toksyn, które powstają w przebiegu spalania tłuszczowej tkanki. Konsumując powoli, łatwiej stracić na wadze, dlatego iż informacja o tym, że konsumujemy dochodzi do mózgu dopiero po kilkunastu minutach. Daj zatem sobie dosyć czasu na posiłek - musimy wówczas skupiać się wyłącznie na nim, nie czytając, nie rozmawiając przez telefon i nie korzystając z komputera. Wysypiaj się - jeżeli Ci się zdarza siedzieć po nocach, musisz zacząć się wysypiać i kłaść się do łóżka o regularnych godzinach. Obniżona ilość snu sprawia, iż żołądek wytwarza większą ilość żółciowych kwasów, co znacznie zwiększa nasz apetyt. Kupuj produkty bez sztucznych dodatków - barwników oraz innych. Zwróć uwagę na obecność soli albo glutaminianu sodu – ich duża ilość w jadłospisie powoduje zatrzymanie płynów w organizmie co przynosi rezultat obrzmienia.
Konsumujże minimum trzy posiłki na dzień, nie omijaj żadnego z nich - pełnowartościowy posiłek jest nieodzowny do wyprodukowania należytej ilości energii.

Gdy zainteresował Cię przedstawiany tekst, to nie namyślaj się tylko odwiedź odnośnik, a odnajdziesz tu zbliżone, fascynujące informacje na ten temat.

Jeśli szukasz dietetyka w swoim mieście, wystarczy iż wpiszesz w przeglądarkę odchudzanie Wrocław.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tutaj implanty kraków podobne materiały - one także są warte zainteresowania.

/J]

Tags: efekty, posiłek, sposób