Ginekologia estetyczna i innowacyjnezabiegi


Ginekologia estetyczna i jej zabiegi stają się coraz to bardziej popularne wśród pań po ciąży lub w czasie menopauzy. Na pewno nie są już kwestią tabu, a szansą na drugą młodość kobiecego ciała.


Nowatorski laser MonaLisa Touch, wprowadzony jest obecnie do małej liczby gabinetów medycyny plastycznej. Oparty jest na nieinwazyjnej metodzie rekonstrukcji ścianek waginy, kształtując ją, nadając elastyczność i właściwe nawilżenie. Zabieg laserem jest o wiele mniej inwazyjny od skalpela, co bez porównania redukuje okres rekonwalescencji. Przeprowadzany jest przez wprowadzenie do wnętrza waginy sprofilowanej końcówki wyekwipowanej w skaner. Laser działa wprost na ścianki waginy modelując je, nadając pierwotną elastyczność i odnawiając włókna kolagenowe. Poprzez ciepło emitowane poprzez laser komórki obkurczają się, zaś w ich miejscu powstają nowe komórki kolagenowe. W efekcie tkanki pochwy stają się bardziej giętkie i ściśnięte.
Zabieg laserem
Author: Optopol
Source: Optopol


Rezultat zabiegu jest widoczny po miesiącu i utrzymuje się przez czas dwóch lat. Zależnie od stanu organów rodnych osoby, starcza jedna wizyta w gabinecie medycyny plastycznej bądź zabieg - można tutaj znaleźć - trzeba powtórzyć od dwóch do czterech razy w przeciągu czterech tygodni.

Czy taka publikacja okazała się według Ciebie interesująca? Jeśli tak, to nawiasem mówiąc więcej zobaczysz tu (https://www.rateco.pl/lowicz/), który także rozpatruje taką tematykę.

MonaLisa Touch to metoda małoinwazyjna a także całkowicie bezbolesna, a sam zabieg, po uprzedniej konsultacji lekarskiej trwa 5-10 minut. Zapoznaj się z ofertą zabiegów laserowych.


Zabiegi przeprowadzane za pomocą MonaLisa Touch sprzyjają regeneracji oraz odmładzaniu organów płciowych kobiet. Dla podwyższenia ich komfortu życia erotycznego, zwłaszcza po porodzie siłami natury, zmianach będących konsekwencją procesów starzenia się i menopauzy, a dodatkowo dla kobiet, jakie cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, częste podrażnienia, suchość i świąd pochwy, boleść jak też obniżenie jakości życia erotycznego, zabieg ze spożytkowaniem owego urządzenia może znacząco poprawić stan zdrowia kobiet jak też wpływa na zredukowanie obwodu waginy, dzięki temu wrażenia seksualne obojga małżonków nabierają na intensywności.


Laser MonaLisa Touch nie może być stosowany u kobiet w trakcie trwania menstruacji, ciężarnych oraz w trakcie trwania terapii nowotworowej. Także niezaleczone zakażenia narządów rodnych są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Tags: pochwa, laser, zabieg