Głośnie i atrakcyjne fetowanie nadciągnięcia Nowego Roku


Sylwester to czas ucztowania nastania Nowego Roku. Większa część z nas już pewnie wie gdzie go spędzi natomiast co poniektórzy nie mają nadal planów bądź ciężko jest im wyselekcjonować najlepszą opcję.

Jeżeli przygotowujesz z tej okazji spotkanie w domu, pragniesz, żeby ludzie porządnie się na nim bawili. Łatwe, ulokowane w stosownych punktach ozdoby sylwestrowe mają nadzwyczaj wielki wpływ na klimat imprezy sylwestrowej. Najistotniejsze jest przecież pierwsze wrażenie. Dookoła drzwi wejściowych ulokuj sznur białych migających światełek. Korytarz upiększ serpentynami i balonami. Pamiętaj, że w czasie imprezy goście będą się przemieszczać, wobec tego najlepszym rozstrzygnięciem będzie zamocowanie dekoracji na stropie.

Przygotuj sylwestrowe menu, które składać się będzie z przeróżnego gatunku przekąsek, lub niedużych posiłków. Zwróć uwagę, że większa część biesiadników przybędzie później aniżeli przeważnie, toteż prawdopodobnie będą już po posiłku. Znakomitym rozstrzygnięciem będą drobne przekąski w miseczkach i na talerzykach. Jest możliwość też poprosić gości, aby każdy z nich doniósł własną ulubioną sylwestrową przekąskę.

stół zastawiony na imprezę
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Powitanie Nowego Roku odbywa się przy drinkach, cocktailach, piwie i napojach bezalkoholowych. Niezwykle pomocny okaże się proponowany na tej stronie sprzęt, aby goście popijający drinki (dalsze informacje) mieli lód pod ręką. Pan domu ma obowiązek zapewnić szampana, piwo, akcesoria do drinków, kawę i wodę mineralną. Odpowiednim przedsięwzięciem jest przeznaczenie kolorowych plastikowych kubeczków i talerzyków. Nic się wtedy nie stłucze, a porządkowanie po imprezie będzie wiele łatwiejsze.Serwowanie sylwestrowego szampana wymaga specjalnej oprawy. Szampan (https://www.inter-deco.pl/produkty/szklo-uzytkowe/kieliszki/szampan,2,552) najlepiej smakuje przy stosownej okazji i naturalnie porządnie schłodzony; kubełek na szampana to nieoceniona pomoc, która będzie go utrzymywała w idealnej temperaturze.Właściciele czworonogów muszą także zadbać o swoje pupile. Wystrzały i sztuczne ognie wywołują u zwierzaków ogromny stres. Sylwester to bez wątpienia najhuczniejszy i najbardziej wyczekiwany dzień. Wkraczamy w Nowy Rok, pełen następnych wyzwań i nadziei, dlatego każdy chce spędzić go w rewelacyjny sposób. Jest powiedzenie że jaki Sylwester, taki następny rok.

Tags: Menu, dekoracje, przyjęcie, impreza, goście