Gry planszowe - świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi


W czasie mamy możliwość zauważyć niezwykłe odrodzenie jeżeli chodzi o zainteresowanie grami planszowymi. Do łaski wracają te tradycyjne, znane nam chociażby z dzieciństwa lecz również te całkowicie nowe.


praca
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Możliwości wyboru są naprawdę spore i wszyscy mają szansę aby odnaleźć coś dla siebie, zarówno pod kątem własnych preferencji jak i danej tematyki.


Podobnie jak na Facebooku tak jak i w pozostałych miejscach w Internecie pojawiają się zorganizowane zespoły entuzjastów takich gier jak choćby Prawo dżungli. Gracze wymieniają się spostrzeżeniami i chwalą się swoimi osiągnięciami oraz umawiają się na sesje z grami. Ogromną zaletą gier planszowych jest na pewno ich aspekt społeczny - zazwyczaj przy jednej planszy pojawia się kilka osób. Jest to całkowicie inny model aniżeli równie popularne gry online, które oczywiście skupiają duże rzesze graczy, jednakże nie ma tutaj społecznej interakcji. Ponadto, przeróżne gry planszowe rozwijają wyobraźnię, przede wszystkim u najmłodszych graczy.


samochody


Planszówki są bardzo fajnym pomysłem na zagospodarowanie wieczoru z przyjaciółmi. Jest to również wspaniały sposób na zacieśnianie więzi w rodzinie. Doskonałym przykładem jest choćby Patchwork gra, jaka jest skonstruowana dla dwóch graczy. Jeżeli mamy zamiar natomiast rozerwać się w nieco większym gronie przy wyjątkowo interesującej grze, to Colt express jest trafionym wyborem.


Gra polega na skolekcjonowaniu jak największego łupu z okradzionego pociągu i jest w stanie w niej brać udział nawet sześciu graczy na raz. Ciągle jedną z najbardziej popularnych gier pozostają Scrabble, które zdobyły serca milionów ludzi na całym świecie.

Tags: oczy, ludzie, gry komputerowe, portal