Gry w klimacie fantastyki mają się doskonale


Gdy ludzie kina biorą się za pomoc w tworzeniu gry komputerowej możemy być pewni, że wyjdzie z tego prawdziwy rarytas. Tak właśnie było, kiedy została wydana pierwsza część gry dragon age. Ta gra zaskoczyła wszystkich, nawet tych bardzo obeznanych, w świecie gier, osób. Świat pełen fantastycznych stworów i my, jako bractwo Szarych Strażników, którzy mają uporać się ze złem, czyli demonem Plagi. Oczywiście nie wszystkich zainteresuje tego typu gra, jednak fani fantasy na pewno będą szczęśliwi, szczególnie, że każda następna seria została wzbogacona o bardzo wiele świetnych rozwiązań.


Ludzie oglądający film w kinie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Jeśli do tej pory nie mieliśmy okazji wejść w świat fantasy to można spróbować go poznać, właśnie dzięki dragon age i przy okazji polubić ten typ gry. Oczywiście możemy mieć jakieś obawy, czy uda nam się ją ogarnąć, ale musimy przez rozpoczęciem gry zapoznać się z zarysem fabuły i możliwościami postaci by po kilku minutach nie móc odejść od tej genialnej gry. Dziś nie wystarczy tylko jeździć samochodem w grze, po znanym torze. Obecnie gra musi mieć dobrze skonstruowaną akcję, bajeczną oprawę audiowizualną, do tego sterowność bohaterami gry, musi być łatwa. W innym wypadku, gra nie przyjmie się na rynku.

Rozrywka odzwierciedlająca losy bohaterów filmu, czyli coś dla fanów

Kultowy film stał się osnową dla gry, która buduje napięcie jak żadna inna. Każdy, kto widział film Obcy, wie, że nie jest to jakaś błaha komedia. Tam wszystko odbywa się po wielką presją czasu i tego, tak naprawdę nic do końca nie jest pewne. Gra obcy izolacja to jak informują osoby odpowiadające za produkcję survival horror. Znajdziemy tą grę na półce z grami scince-fiction. Fabuła wiąże się z sytuacją z pierwszej części ekranizacji, ale są to niezwykle ogólne powiązania, bo akcja gry toczy się kilkanaście lat po zdarzeniach, które zostały do zobaczenia na dużym ekranie. Sam pomysł jest bardzo interesujący.

Gra ta nie daje nam możliwości na obronę czy zabicia przeciwnika.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany na tej stronie materiał, bez wahania zobacz jeszcze towarzyszące informacje - one również są godne polecenia.

Towarzyszy, więc głównej bohaterce ciągły strach. Musimy oddalić się od wroga i korzystać z kryjówek oraz umiejętnie odwracać uwagę przeciwnika. Postać ma do wykorzystania wykrywacz ruchu, który daje możliwość na unikanie niebezpieczeństwa. Cała gra jest stworzona bardziej pod kątem grafiki i muzyki, czyli całej otoczki, która sprawia, że po kilkudziesięciu minutach gry trzeba powrócić do realnego świata. Jaki jest powód? Bo zapewne będziemy spoceni z powodu obaw jakie gra wywołuje. jest to gra dla osób o stalowych nerwach. Jeśli nie lubimy horrorów i nie chcemy stanąć w ich centrum, to lepiej wybierzmy inną grę. Jednak, gdy jesteśmy spragnieni całkiem innej jakości w grze, to zdecydowanie warto wybrać właśnie grę obcy izolacja. A jeśli jakimś cudem nie mieliśmy okazji zobaczyć tego filmu, to dobrze nadrobić zaległości, wtedy z chętnie sięgniemy po tą grę.

Tags: film, gra, kino, gra komputerowa