Innowacyjne aparaty do sprawdzania uzębienia, czyli co to jest planmeca?


Dawniej wizyta u stomatologa oznaczała strach, na jedną myśl o posiedzeniu pacjenta na fotelu dentysty przechodziły ciarki. Obecne innowacje technologiczne, podchwycane przez usługi dentystyczne i stomatologiczne dążą w stronę profesjonalnego, niemal bezbolesnego leczenia uzębienia.
link
Author: anton petukhov
Source: http://www.flickr.com
Jednym z narzędzi, które przyczyniają się do zmiany postrzegania zębów jest sprzęt planmeca (innowacyjne unity dentystyczne na Dzisiejsze pracownie i ich posiadacze, chcąc utrzymać się na rynku usług, muszą stale oferować pacjentom zabiegi w najwyższy poziomie. Innowacyjne sprzęty takie jak aparat planmeca mają nie tylko ułatwić obsługiwanie się w
gabinet dentystyczny
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
rękach dentystów, ale polepszyć fotografowanie uzębienia. Oczywiście z jak największą dokładnością. Dograny system, połączenie kamery, skanera i laptopa, w końcu sterowniki do programowania CAD. A całość dostępna jest w wersji wolnostojącej, możliwej do podpięcia do laptopa ewentualnie jako oddzielny mechanizm.Nie, to nie pole do popisu dla projektantów przygotowujących prezentację, to równolegle warunki pracy dentysty w XXI wieku. Na życzenie pacjenta aparat planmeca stworzy cyfrowe wyciski od jednego zęba po pełny luk.

Prezentowany materiał jest bardzo interesujący, jednak bez wahania zobacz także podobny opublikowany tutaj (https://www.gabinet-dietetyczny.pl/diety/dieta-odchudzajaca/) w innym miejscu post - on również jest warty uwagi.

Mechanizm skanująco-fotografujący Planmeca zapewnia wykonanie szybkich i precyzyjnych zdjęć zębów, dzięki lekkiej konstrukcji ramienia z aluminium. Asymetrycznie obudowane głowica sprzyja zaś przyjemnemu kierowaniu według potrzeby stomatologa. Nie ma przy tym mowy o szkodzeniu pacjentowi.

Parametry techniczne sprzętu oraz rozbudowane funkcje ze zdjęciami pozwala osiągnąć lepszy kontrast. Walorem jest przy tym eliminowanie przezeń promieniowania, które jest wydzielane przez mechanizm. To zapewnia zaś bezpieczeństwo zabiegu na uzębieniu i ogólny stan zdrowia pacjenta.

Czy pragniesz znaleźć pokrewny tekst? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten odnośnik i zerknij na stronę (introwertus.pl/depresja-poporodowa/), która zapewne także przypadnie Ci do gustu.

Powierzchownie planmeca wygląda jak sprzęt-gadżet, dodatek do całego repertuaru narzędzi dentystycznych. Samym skanerem nie poprawi się jednak opinii gabinetu. Posiadanie sprawdzonego sprzętu do robienia zdjęć daje jednak komfort pracy, a pracownia dysponująca takim mechanizmem może liczyć na pacjentów, którzy nie będą oszczędzać na dbaniu o uzębienie. Pamiętajmy, że samo osprzętowanie nie świadczy o usługach, bez specjalistów od leczenia zębów nie pomoże najnowocześniejszy sprzęt.

Tags: uzębienia, wskaźniki, cyfrowe odciski