Jak dbać o siebie, gdy pojawiają się problemy - czyli słów kilka o tajemnicach w czystości


każdego dnia wykonujemy czynności związane z higieną, chcemy czuć się lepiej w swoim ciele, gdyż wtedy i samopoczucie jest na wyższym poziomie. Aczkolwiek codzienne czynności w postaci kąpieli, czesania włosów lub nawet przygotowywania makijażu nie zawsze są dostateczne.


jesień
Author: Hiii Fiii
Source: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach potrzebna jest dodatkowa osłona, by czuć się świeżo, odpowiednim przykładem jest sytuacja związana z problemem nietrzymania moczu, który dotyka coraz to więcej ludzi. Pomóc w tym może codzienne stosowanie tena lady extra, są to specjalistyczne podpaski dające poczucie suchości oraz świeżości. Podpaski zawierają specjalny wsad dry fast core, który odpowiada za to, aby wilgoć (nawilżacz powietrza do domu) została wewnątrz podpaski. Wkład ten posiada wiele plusów, a mianowicie jego chłonność jest kilka razy wyższa od tej w tradycyjnych podpaskach, znajdujący się w nich system fresh odour control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a mikroperełki odpowiadają, by płyn znajdował się wewnątrz, co daje poczucie suchości. Dużym plusem jest także to, że podpaski te są przyjemne oraz delikatne dla ciała, a to istotne przy ich ciągłym użytkowaniu. Tena lady extra świetnie sprawdzają się także podczas połogu, gdy organizm wraca do stanu sprzed ciąży oraz oczyszcza się. Poza tak trudnymi tematami istnieją również te bardziej popularne, jak czyszczenie nosa i oczu, oczyszczanie ran, płukanie uszu lub również rozpuszczanie produktów do inhalacji. Tutaj więcej: .

W przypadku tych czynności idealnie sprawdzi się roztwór gilbert nacl. Jest to sterylny roztwór soli fizjologicznej, absolutnie nie przeznaczony do zastrzyków. Płyn ten nie posiada konserwantów, jest bezpieczny, całkowicie higieniczny i prosty w użyciu. W jego skład wchodzi chlorek sodu oraz woda oczyszczona. Ze względu na zagrożenie szybkiego rozwijania się bakterii, nie wolno po jego otwarciu przechowywać go dłużej niż dobę. Gilbert nacl w sytuacji czyszczenia nosa należy stosować w odniesieniu od zapotrzebowania, oczy (gabinet okulistyczny gostyń) powinno się oczyszczać albo płukać, rany przemywać wykorzystując całą zawartość fiolki, natomiast uszy płukać. Interesujące dane: .


Czystość to kwestia priorytetowa, jednak by zachować zdrowie oraz urodę, najpierw należy zadbać o to, co w pierwszej chwili niewidoczne.

Tags: woda, zapach, skóry, samopoczucie