Jak kupić najlepszą pastę do ząbków?


Współczesne pasty do zębów hartują, wybielają jak też leczą zęby. Warunkiem jest dobranie właściwej pasty do swych zębów. Odpowiednie Składniki nowoczesnej pasty mogą wyleczyć nadwrażliwość, ochronią przed próchnicą jak też przywrócą biały kolor uzębienia.


dziecko
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Która pasta do ząbków będzie idealna właśnie dla ciebie? Pasty do zębów już nie wyłącznie wybielają, albo likwidują przebarwienia, lecz też leczą zbyt wrażliwe ząbki usuwając przyczyny. W marketach jak też punktach aptecznych gama tychże artykułów jest tak duża, że bez kłopotu odkryjesz taki, jaki obejmuje składniki odpowiednie do twych wymogów. Można także jednocześnie używać dwóch czy trzech past – w zależności od problemów, jakie masz z zębami.


preparaty
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com


Zęby możesz czyścić też bez pasty. Starczy sama szczoteczka, by prawidłowo wyczyścić ząbki, jednak musisz je szczotkować 6 minut. Jeżeli jednak użyjesz pasty, wszystko jedno jakiej, można skrócić okres mycia o połowę, ponadto rezultat będzie na pewno lepszy. Większa część past zawiera dodatek pieniących środków (na przykład betaina kokamidopropylowa) – tworząca się pianka zmiękcza organiczne związki w płytce nazębnej i dociera tam, gdzie nie za każdym razem sięga szczoteczka, zatem pomaga wyczyścić z trudem dostępne miejsca. Jednak kluczowym składnikiem wszelkich past są środki ścierne oraz polerujące (np. krzemionka), które mechanicznie usuwają osad.


Powinniśmy też wypatrywać w pastach składników, które dodatkowo hamują mineralizację nazębnej płytki (np. pirofosforany), pomagając utrzymać zęby (polecany dentysta lubin) w czystości. Większość past mieści różnorodne związki fluoru , które sprzyjają remineralizacji szkliwa.

Tags: przebarwienia, Składniki, efekt