Jak mądrze korzystać z zabiegu farbowania włosów, aby zanadto nie niszczyć ich struktury


Koloryzacja włosów to dosyć popularny zabieg fryzjerski. Z tej usługi, oferowanej skądinąd przez wszystkie zakłady fryzjerskie, często korzystają tak dziewiętnastolatki, jak i kobiety po dwudziestce, a także babcie po siedemdziesiątce. Szkopuł w tym, żeby podczas zabiegów koloryzacji nie zniszczyć włosów.


biokap farby
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Powszechna dostępność farb, jak również ich w miarę niewygórowane ceny powodują, że damy dosyć często farbują włosy. Robiąc zakupy w markecie warto skoncentrować wzrok tylko na środkach najwyższej jakości, które niezwykle cenią inne użytkowniczki - zdecydowanie więcej znajdziesz na www. Przykładowo doskonałą opinią cieszy się firma Biokap farby od Annie Sloan (https://www.lonsihouse.pl/o-farbach-annie-sloan/) te wedle klientek nie niszczą włosów, ale w znacznym stopniu poprawiają ich kondycję. Podczas zabiegu koloryzacji należy jednak bezwzględnie przestrzegać wytycznych umieszczonych na ulotce w środku opakowania.


biokap farby
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: AWBUD Wyroby Betonowe
biokap farby
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Nawet kiedy czterdziestolatka używa preparatów tak znanych producentów, jak Garnier czy Biokap farby te są skądinąd naprawdę skuteczne, to jednakże mimo wszystko należy przestrzegać paru podstawowych zasad. Otóż, regularne stosowanie specjalnych odżywek, balsamów oraz szamponów pomoże chronić świeżość koloru. Warto również pamiętać, żeby koloryzacji nie łączyć z pozostałymi zabiegami, np. trwałą ondulacją. Można również stosować hennę, chociaż ona na razie cieszy się zainteresowaniem nielicznego grona reprezentantek płci pięknej - odżywki do rzęs.


Nie wszystkie trzydziestolatki farbują włosy samodzielnie, ponieważ wolą, aby ten zabieg wykonała wykwalifikowana fryzjerka. Podczas wizyty w salonie fryzjerskim można też pomyśleć o pasemkach - wówczas włosów nie trzeba zbyt często koloryzować, a dodatkowo znika problem odrostów.

Tags: firma, problem, temat, zakład