Jak odpocząć w w trakcie świąt?


Znacie kogokolwiek, kto po Świętach byłby wypoczęty? No właśnie… Sprzątanie, pichcenie, sprawunki, wyjeżdżanie do rodzinki, później burzliwe czasem dysputy przy stole – wszystko to potrafi niezwykle zmęczyć!


wygląd


szkolenia
Author: Wonderbox Pologne


Wyczekujemy na ten okres cały rok. Za każdym razem wyobrażamy sobie, iż będzie przytulnie, spokojnie, nastrojowo. Że będzie to czas relaksu. Niestety, nieczęsto tak bywa. Bowiem tak naprawdę nie umiemy – zresztą nie tylko w okresie świąt – zwyczajnie odpoczywać. Mamy nadzieję, iż stosując nasze zasady, jednak w tym czasie odsapniecie. Jak to zrobić?


Po pierwsze bądź zdecydowany. Dawno niewidziana ciotka zaprosiła cię do siebie na święta, a dystans do niej to „jedyne” czterysta kilometrów? I oczywiście nie wypada jej odmówić? Naprawdę warto w takim przypadku powiedzieć wprost, iż taki wyjazd wymaga od nas niezwykle wiele zachodu, i rzucić luźną sugestię, iż możemy spotkać się po świętach. I może taka wizyta wtedy, w mniej nerwowej atmosferze, da trochę więcej radości? Pokażmy, iż nam zależy, jednak że mamy też swoje zdanie, własne wymogi i swoje wątpliwości. Nie traćmy kilku cennych godzin na podróżowanie do miejsca, w jakim, kiedy już się znajdziemy, będziemy tak utrudzeni oraz sfrustrowani, że nie odnajdziemy nawet siły, ażeby weselić się tym, iż tam w końcu przybyliśmy. Czyń to, co ci wychodzi najlepiej. Robisz rewelacyjną rybę po grecku? Świetnie. Nie musisz zatem jednocześnie startować w konkursie na najsmaczniejszego śledzia, pierogi oraz kompot z suszu.
Przynajmniej jedno z nich jest w stanie zrobić ktoś inny lub w ostateczności możesz zamówić poza domem.

Zazwyczaj o sprawach, które nam się podobają dowiedzieliśmy się na bazie recenzji. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, ponieważ zapraszam do lektury (https://scootive.pl/hulajnogi-wyczynowe) zbliżonego tekstu.

Znajdź chwilę dla siebie, weź do dłoni program tv, obejrzyj dobry film, zrelaksuj się.wpis ze strony - eccoholiday.com/kraj/hiszpania/ -/J]

Tags: konkurs, Święta, stres, czas