Jak ogromne pieniądze krążą w Internecie?


Żaden osobnik nawet nie wyobraża sobie co zdołałby zakupić za sumę trzech miliardów dolarów. Kiedy obywatele przyzwyczajeni są do pobierania programów komputerowych bezpłatnie, Mark Zuckenberg, właściciel serwisu FB taką kwotę zamierzał zapłacić za jakąś aplikację. A jej właściciele odrzucili propozycję.

youtube
Source: pixabay.com
A co w ogóle miało być towarem transakcji? Aplikacja snapchat Polska, która kasuje zdjęcia zaraz po ich zamieszczeniu. Zapowiada się intrygująco, prawda? Jeżeli dodamy, iż portal snap Polska zespala w sobie dużą liczbę stu milionów odbiorców, kwestia staje się trochę bardziej przystępna. Tak, potężna jest potrzeba sprzedawania swym odbiorcom różnorodnych promocji. Snapchat Polska to powstały kilka lat temu komunikator wirtualny, jaki ma olbrzymią liczbę użytkowników. Przesyłają one sobie ponad 700 milionów zdjęć na dzień. Poza zdjęciami snapchat Polska oferuje też okazję przesyłania między odbiorcami plików video i funduszy. Program jest dostępny także na komórki, dzięki czemu można by korzystać z takiego rozwiązania w dowolnym obszarze oraz o każdej godzinie.Podobnie dużą popularność posiada w Internecie portal YouTube w Polsce, jaki wszakże jest trochę bardziej modny niż Snapchat Polska. Jak wielu użytkowników rozumie, YouTube w Polsce zezwala na zamieszczanie plików video, jakimi mogą być np. filmy z wakacji, klipy czy przykładowo filmy dokumentalne - ranking youtube.

YouTube w Polsce zezwala również zaistnieć w Sieci różnym posiadającym ciekawą pasję ludziom. Serwis przynosi okazję zamieszczania tak zwanych kanałów rzeczowych, na których właściciele prezentują różne informacje. Na YouTube w Polsce znajdziemy zatem kanały dotyczące kosmetyki, historii, filmów, itp.

Tags: Internet, zdjęcia, video, Aplikacja