Jak oszczędzić pieniądze jeśli nie wyobrażamy sobie życia bez codziennego dymka? Robić je własnoręcznie!


Mimo że od kilkunastu lat trwa nieustająca kampania mająca zniechęcać ludzi do palenia, a miejsce palaczy w przestrzeni publicznej ograniczono do minimum, grupa osób lubiących sobie puścić dymka stale jest dość liczna. Jednym z elementów, które mają przekonać nałogowców do porzucenia tego szkodliwego zwyczaju i zrażać potencjalnych palaczy do kupienia pierwszej paczki papierosów jest jej wysoka cena. Jeśli palimy od czasu do czasu nie stanowi to dla nas aż tak wielkiego problemu. Jeśli jednak papierosy są dla nas stałym punktem każdego dnia, odbije się to dość mocno w naszej kieszeni.
Jedynym rozwiązaniem ograniczającym koszty palenia jest własnoręczne robienie papierosów. By móc je wykonywać w domu potrzebny jest dobry tytoń, maszynka do papierosów oraz glizy lub tak zwane bibułki (maszynki do papierosów). Gliza to nic innego jak wyposażona w filtr papierowa tubka, do której wkłada się wybrany tytoń. Spośród produktów tego typu szczególną popularnością cieszą się glizy Dark Horse, które produkowane są wyłącznie w Europie, a ich znakiem rozpoznawczym jest doskonały filtr i perfekcyjne wykończenie (gilzy).
ortopeda
Author: Andrey
Source: http://www.flickr.com
Aby porządnie wypełnić glizę glizy musimy posiadać dobry sprzęt.

Jeżeli opisywana kwestia jest dla Ciebie pomocna, sprawdź poza tym więcej szczegółów na stronie tu - te wiadomości również nie powinny pozostać pominięte.

W sklepach z gadżetami dla palaczy możemy znaleźć różne typy nabijarek do papierosów. W sprzedaży dostępne są nabijarki ręczne i automatyczne. Bez względu na to, który model kupimy, musimy pamiętać, że nabijarka do papierosów ma być przede wszystkim niezawodna i efektywna (Bista Standard).
Zakup maszynki do papierosów to Ponadto dzięki glizom i nabijarkom możemy mieć papierosy zawierające wybrany przez nas tytoń smakowy.

Tags: akcesoria, zakup, możliwości