Jak panie chcą spędzać wolne piątkowe popołudnia, jeśli w ciągu tygodnia pracują zawodowo


Panie są zmuszone łączyć pracę zawodową z obowiązkami domowymi, czyli ścieraniem kurzu czy robieniem zakupów. Do tego wszystkiego trzeba byłoby jeszcze dopisać wychowanie dzieci, co przecież jest związane też z obowiązkową obecnością na wywiadówkach.

Nic zatem dziwnego w tym, że chwila relaksu staje się bardzo cenna i oczywiście doceniana przez przedstawicielki płci pięknej, a każdy podwieczorek spędzony w gronie najbliższych przyjaciółek bywa wyczekiwany z wielką radością.

kawa i herbata w sklepie Demmers
Author: Artdecor24.pl
Source: ArtDecor24.pl
Prawdziwy kobiecy wieczór musi odbywać się chociaż raz na miesiąc. Aby tego typu spotkanie można było zaliczyć do udanych, warto zadbać o bogato zastawiony stół. Jednakże wcale nie chodzi o to, aby damy spędzały parę godzin na gotowaniu - wystarczy garść oryginalnych pomysłów, by zdumieć nawet najbardziej wybrednych smakoszy.Najrozsądniej skupić się na przekąskach - w końcu wieczór to nie środek dnia, zatem zbyt suty posiłek obiadowy mógłby być powodem niestrawności. Na stole możemy więc położyć kolorowe kanapki, prażoną kukurydzę, paluszki z makiem, a do picia oranżadę dobrej jakości albo colę.

Zawsze bądź na czasie (http://www.domwina.pl/product-pol-662-Tokaji-Furmint-Dry.html) w tych dziedzinach, które Cię ciekawią. Jeżeli poszukujesz uzupełniających wiadomości, wejdź w wyznaczony link, a pod nim czeka na Ciebie ogrom współczesnych zagadnień z tego działu.

Jeżeli termin spotkania wypada w grudniu czy w czasie jesiennych słot, to wtedy należy postawić na stole coś na rozgrzewkę. I nie zawsze musi to być wino (poznaj: wino tempranillo ) wytrawne czy grzane piwo - równie dobrze możemy zaserwować filiżankę herbaty pu – erh albo kubeczek gorącej czekolady, które znajdziesz tutaj: demmers.pl/pol_m_HERBATY_Czerwone-153.html/. Taki jadłospis śmiało zasugerujemy paniom, które planują zorganizować babski wieczór przed odbiornikiem telewizyjnym.

Z kolei popołudniowe pogaduszki mogą się odbywać tylko przy szarlotce domowej roboty i filiżance smakowitej kawy. A jeśli uczestniczki odchudzają się, to rzecz jasna słodkie wypieki odpadają. Wtedy na ławie muszą się koniecznie znaleźć odchudzające herbaty pu – erh oraz bezcukrowe wafle bądź zdrowe sałatki wieloowocowe z dodatkiem zimnego naturalnego jogurtu.

herbata czerwona
Author: Tim Lucas
Source: http://www.flickr.com
Miejscem pogawędek w żadnym wypadku nie musi być dom. Niekiedy wręcz przeciwnie, powinno się chociaż na chwilę wyjechać z domu. I co chyba najważniejsze, nie trzeba się martwić, co przyrządzić, aby zaproszone panie nie miały powodów do narzekania, a i zmywanie naczyń po imprezie nie stanie się przyczyną zmartwień na wyrost. Warto zatem raz na jakiś czas podjechać do najbliższej, lecz i dobrej pizzerii, aby tam w miłym towarzystwie zjeść smakowity posiłek.

Tags: kuchnia, filiżanka, posiłek