Jak powiększyć swoją siłę bez zbędnego przyrastania tkanki tłuszczowej?


Osobom, które często chodzą potrenować np. na siłownię, na pewno zależy na szybkim oraz skutecznym wzroście mięśni, jednak przy jak najmniejszej ilości tkanki tłuszczowej. Takie właśnie właściwości ma środek, który jest doskonałym źródłem znanego białka serwatkowego.
sportowiec
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse


Suplement wzbogaca kurację żywieniową sportowca o w najwyższym stopniu przydatne białko. Odżywka hi tec protein - informacje - jest złożona z trzech kluczowych składników oraz zawiera aż 85 procent białka w tzw. suchej masie. Komponent białkowy preparatu to mieszanina koncentratu wymienionego białka serwatkowego, kazeiny oraz białka pszenicznego. Składniki te mogą dostarczyć do organizmu pełen komplet potrzebnych aminokwasów egzo- oraz endogennych. Całość naturalnie podana jest w odpowiednich proporcjach. Niezwykle istotny jest fakt, że wszystkie składniki środka doskonale się uzupełniają i tworzą produkt o bardzo dużych wartościach biologicznych (BV= 125). Nie mniej ważny jest znaczny czas wchłaniania. Gwarantuje to trwałe oraz mocne porcje protein. Preparat funkcjonuje tak w dzień, jak i nocą.

Jeśli chcesz przeczytać coś rzeczywiście bardzo ciekawego, sprawdź treść tej strony a na pewno nie pożałujesz.

Redukuje w tym czasie nocny katabolizm. Wspomniany efekt szybkiego przyrostu mięśni bez zwiększenia wagi możliwy jest dzięki połączeniu białka zwierzęcego oraz roślinnego.


Preparat oferowany jest w różnych smakach np. waniliowym. Wartość energetyczna produktu równa się 1607 kJ. Suplement posiada takie aminokwasy jak arginina, histydyna czy też alanina. preparat Hi Tec Protein jest bardzo wskazany sportowcom, którzy pragną uzupełniać w swoim organizmie niedobór białka.
Powstaje on u osób, które aktywnie uprawiają sporty siłowe bądź stosują dietę redukcyjną. Ten preparat jest idealny na niezwłoczne uzyskanie oczekiwanych rezultatów.

Tags: aminokwasy, preparat, lek, produkt