Jakim sposobem ozdobić drzwi na święta? Zobacz koniecznie i ciesz się niesamowitym świątecznym klimatem w domu!


Jeśli poszukujesz pomysłu, jak udekorować drzwi na święta – już śpieszymy z pomocą. Niżej piszemy koncepcje na świąteczne dekoracje drzwi. Potrzebne będą gałązki choinki, ozdób, bombek, jakiejś ślicznej wstążeczki. Potrzebne będzie także trochę jemioły.

Bombka
Author: Cristiana Bardeanu
Source: http://www.flickr.com
Najprostszym pomysłem na świąteczne dekorowanie drzwi jest przybicie na nich kawałka iglaka, na której powiesimy trochę bombek i ładną, wielką bordową kokardę. Można także dać do całości napis „Wesołych Świąt”. Przy kokardzie fajnie jest dodać malutką gałązkę jemioły. Gdy mamy w planie żeby ozdóbka była większa, możemy z gałązek wykonać obręcz, którą przyozdobimy skromnymi wiszącymi aniołkami, albo innymi stworkami które są kojarzone z wigilią. Mogą być to np.

Zajmują Cię różnego rodzaju branżowe posty? Zatem kliknij tutaj producent drzwi przeciwpożarowych i czytaj nasze nowe wpisy na ten temat. Czekamy na Twoją recenzję.

renifery - więcej zobacz na blog

Innym sposobem jest zrobienie dużego, estetycznego dzwonka np. z błyszczącego, choinkowego łańcucha. Do niego wystarczy doczepić kilka mniejszych ozdób, napis „Wesołych Świąt”. Będzie radować oko sąsiadów oraz przyjaciół, którzy nas odwiedzą podczas Bożego Narodzenia.Zobaczyłąm ostatnio drzwi, które zostały obramowane ładnym mocnym łańcuchem, a w ich rogach przymocowano żywe gałązki iglaka. Prezentowało się to bardzo fajnie.

Poszukiwania pomysłów na świąteczne dekoracje drzwi zaprowadziły mnie na stronę WWW: . Autorka publikuje kilka niezwykle niesamowitych i fajnych aranżacji drzwi wejściowych do domu, czy mieszkania. Najskromniejszym i interesującym pomysłem, który tam znalazłam jest mały wieniec z jabłek. Ozdabiała go gałązka zielonego pnącza i szara płócienna kokarda. Pomysł rewelacyjny!

Tags: dekoracja, Święta, Boże Narodzenie, drzwi, dekorowanie drzwi