Jaki krem opłaca się stosować w okresie zimy?


Skóra wrażliwa wymaga specjalnej pielęgnacji, szczególnie zimą. Na tę porę roku trzeba kupić kosmetyk, który ochroni skórę przed niekorzystnym wpływem wiatru i mrozu.
kuchnia
Author: FoodBankCENC.org
Source: http://www.flickr.com


eksperci marki Iwostin współpracując z lekarzami dematologami stworzyli dermoceutyki - produkty, które działają wielowymiarowo. Kremy Iwostin precyzyjne niwelują rozmaite problemy cery oraz zapewniają jej odpowiednią ochronę.

Zaciekawił Cię ten tekst? Kliknij i sprawdź korekcja laserowa wzroku warszawa koniecznie, tutaj znajduje się coś, co z pewnością także będzie równie ciekawe.

Dermoceutyki Iwositn są produkowane według wysokich standardów, przy użyciu innowacyjnych składników i zgodnie z bieżącymi trendami w kosmetologii. Nie zawierają środków zapachowych i barwników, dlatego polecane są zwłaszcza osobom ze skóra wrazliwą oraz ze skłonnością do alergii. Marka Iwostin poleca na zimę krem ochronny z lipidami.


Krem Iwostin z lipidami - przeznaczony do uzupełniania niedoboru lipidów, stwarza na skórze delikatny film, który skutecznie zabezpiecza przed niepożądanym działaniem warunków zewnętrznych, takich jak mróz i wiatr.

Nie możesz się doczekać kolejnych intrygujących treści na ten temat? Mamy do Ciebie fantastyczną wiadomość - kliknij oczyszczanie jelit preparaty w podany link i delektuj się czytaniem.

Dodatkowo, zmiękcza oraz odżywia skórę, równocześnie przywracając naturalną funkcję ochronną. Jest to produkt bezpieczny dla skóry ze skłonnością do podrażnień, rekomendowany do stosowania u niemowląt już powyżej 3 miesiąca życia. Produkt należy rozprowadzić na partiach skóry narażonych na wpływ czynników zewnętrznych, przed każdym wyjściem z domu. Bezpieczeństwo oraz skuteczność kremu Iwostin z lipidami są potwierdzone klinicznie.
Specjaliści Iwostin rekomendują na zimę także balsam do ust SPF 20, który efektywnie natłuszcza wyszuszone usta, przynosi ulgę spierzchniętej skórze i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

Tags: twarz, Krem, sposób, eksperci