Jakie suplementy diety warto przyjmować?


Suplementy diety – media są zalane ich reklamami, natomiast producenci ścigają się w wynajdywaniu kłopotów zdrowotnych, na jakie ich suplementy miały by pomagać.


Jednak czy faktycznie potrzebujemy suplementów , kiedy odżywiamy się zdrowo? Naukowe badania nie są jednoznaczne w kwestii suplementów , po części z przyczyny, że suplementy diety może wytwarzać każdy, a nie tylko firmy farmaceutyczne.
laminine tabletki
Author: Cheryl
Source: http://www.flickr.com


para
Author: leonardo samrani
Source: http://www.flickr.com


Przez wzgląd na to, że nasze pożywienie jak też otoczenie tak bardzo różni się od tego, przy którym ewoluowaliśmy, rozsądne wydaje się założenie, iż dla podtrzymania optymalnego stanu zdrowia, rekomendowane (a może nawet konieczne) będzie suplementowanie pewnych, szczególnie trudnych do zdobycia komponentów odżywczych.


Suplementy które na pewno warto łykać to m.in. witamina D. Jej niedobory ma większość Polaków, jest właściwie hormonem, którego receptory mają praktycznie wszelkie komórki naszego organizmu, stąd niedobory witaminy D powiązane są z wieloma chorobami, jak nowotwór złośliwy, schorzenia autoimmunologiczne, zaburzenia hormonalne etc.

Czy masz wątpliwości? (https://pl.labo-svr.com/collections/hydracid) Nie obawiaj się! My na pewno cenimy wszelaką chęć kontaktu. Zatem czekamy na oceny od Ciebie.

Skóra ludzka produkuje tą witaminę z cholesterolu pod działaniem światła słonecznego. Przebieg ów działa gorzej u osób w podeszłym wieku, z nadwagą. Dzisiaj spędzamy większa część czasu w pomieszczeniach i nasza skóra produkuje zbyt mało tej witaminy. Nowoczesnym suplementem diety który mogę polecić są Laminine tabletki. To 9-dniowy wyciąg z jajek wzbogacony ekstraktem z białka roślinnego i białka z morskich ryb.
Dostarczają one organizmowi komplet najistotniejszych białek i aminokwasów, jak także mechanizmy do transportu tychże materiałów budowlanych do organów, w jakich są one potrzebne.

Tags: materiał, twarz, witaminy, organizm, suplement