Jakiego rodzaju niezwyczajne atrakcje wybrać na wesele?


Wybranie odpowiedniej sali, sukni czy też dekoracji to kaszka z mlekiem o ile dysponuje się elastycznym ślubnym budżetem. Nawet gdy zaliczasz się do grona tych „elastycznych” panów młodych to i tak zapytanie: jakie atrakcje weselne wybrać? – potrafi przyprawić cię o migrenę.


Gazeta Wyborcza
Bukowina Tatrzańska, Tatry
Author: Brandon Atkinson
Source: http://www.flickr.com


Czemu? Bowiem jest ich nadto dużo. Wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło: atrakcje ślubne i już ukazuje się 620 tysięcy stron! Wyłuskanie najciekawszych propozycji z tak dużej ilości jest niezwykle żmudnym zadaniem. Wypuszczenie baniek mydlanych jest to jedna z przecudownych ślubnych atrakcji, kreujących niesamowitą jak też niepowtarzalną atmosferę sekundy, w której będziecie już po ślubie. Takowe wyjście ze świątyni świetnie wygląda na fotografiach. Agregat wypuszczający mydlane bańki poradzi sobie z misją odpowiedniej niż zaangażowani do tej funkcji goście weselni wyekwipowani w dziecięcy komplet do robienia baniek nabyty w kiosku. Dobrym pomysłem będzie również iluzjonista jaki wypuści śnieżnobiałe gołąbki z zaczarowanego kapelusza. Białe gołębie symbolizują uczucie. Para wypuszczająca dwa śnieżnobiałe gołębie to scenka znana z poetycznych filmów. Ostatnio ów obyczaj jest dosyć sporadycznie praktykowany na ślubach, ale dalej spotykamy pary, jakie decydują się na taką atrakcję.


Mydlane bańki, cukrówki bądź motyle wypuszczane na ślubie, a w zasadzie po nim same w sobie są idealną atrakcją dla maluchów. O najmłodszych gościach na weselu nie można zapominać. Nie pozwólcie by wyraz "nuda" łączył się potem maluchom z Waszym ślubem.

Tags: porady, czas, cena, pomysł, goście