Jakiego rodzaju prezenty na święta dobrze wybrać? Czy planszówki to dobry wybór?


Zbliżają się święta, a razem z nimi trzeba pomyśleć o nabyciu prezentów. Wybór jest znaczący, ale zawsze jest z tym kłopot, bo przecież nie myślimy na co dzień, co by było najlepsze.
Jesteśmy w stanie powiedzieć, że co roku jest to kłopotliwe, no chyba, że obdarowywany ma specyficzne zainteresowanie, tak więc łatwo coś mu nabyć w jego stylu. W pozostałych przypadkach nie jest tak łatwo, lecz całe szczęście jest sposób, ażeby kupić coś ciekawego i intrygującego.


Tego rodzaju są planszówki, jakie na nowo stają się popularne i chętnie kupowane. Taką grą są na pewno Osadnicy z Catanu, czyli bardzo popularna na całym świecie gra, w jaką z chęcią grają całe rodziny. Gracze wcielają się w mieszkańców na wyspie Catan, każdy zaś ma swoją kolonię, której przewodzi.

Poszukujesz dodatkowych treści, by pogłębić swą wiedzę na ów temat? Zachęcamy do nowego tekstu. Znajdziesz go na portalu (http://www.sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet-opole/) pod linkiem.

Powiększa ją, tworzy nowe miasta oraz drogi.


zajęcia szkolne
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com


Każdy z kolonii ponadto zbiera dostępne dobra naturalne, dzięki nim jesteśmy w stanie rozbudować osiedla. Inna interesująca gra to Wsiąść do pociągu. Gracze zbierają karty, jakie przedstawiają wagony. Stosują je, żeby budować dworce, pokonywać tunele a także wsiadać na promy. Jest to prosta, ciekawa gra, bardzo szybko jesteśmy w stanie się nauczyć w nią grać. Jest to idealna rozrywka dla całej rodziny.


osadnicy z catanu
Author: Monika Dąbrowska
Source: Monika Dąbrowska


Ostatnia ciekawa gra to Cywilizacja poprzez wieki, jaka odnosi się do legendarnej gry komputerowej Sid Meier's Civilization.
Bez wątpienia polubią ją wielbiciele dobrych, strategicznych rozgrywek, gdyż generalnie to gra jedna z bardziej jakościowych w tej dziedzinie. Jak widzimy takie gry to najlepszy pomysł, kiedy szukamy idealnego, interesującego oraz niebanalnego prezentu pod choinkę.

Tags: karty, zakup, hobby