Jakim sposobem uda się wprowadzić ład do własnego życia – metody niekonwencjonalne


Obecnie każdemu z nas towarzyszy stres i pośpiech, a to niekorzystnie działa na zdrowie, jak też stan psychiczny. Warto czasami sięgać po wielu nieznane, często oryginalne metody odprężenia się i znalezienia harmonii.
terapia dźwiękiem
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
masaż dotyk motyla
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Zdobywającą popularność metodą jest tzw. Masaż Dotyk Motyla. Pomaga uwalniać przebywające w pamięci traumatyczne doświadczenia. Tego rodzaju masażu nauczała na całym świecie dr Eva Reich. Mówi się, że im masaż (zobacz również masaż leczniczy stargard) jest delikatniejszy, tym skuteczniej działa. Jest bardzo łatwy do nauczenia, można wykonać go raz raz na dzień albo raz na tydzień. Masaż Dotyk Motyla jest nieszkodliwy, bardzo delikatny – zupełnie jak dotknięcie skrzydeł motyla. Pomaga uzdrowić ludzi chorych z powodu traumatycznych przeżyć, przykładowo agresji. Masaż pomaga cierpiącym osobom czuć się bezpiecznie podczas dotyku - skocz ->
Z kolei terapia dźwiękiem pozwala przywrócić umysłowi i ciału spokój. Tego typu terapie wykorzystywane są przeważnie w czasie spotkania z dziećmi autystycznymi, ludźmi po wylewach albo udarze mózgu. Nierzadko po terapiach chorzy nie czują potrzeby sięgania po preparaty na sen czy uspokajające. W rzeczywistości terapia dźwiękiem pozwala się wyciszać, zrelaksować oraz odzyskać siły. Ludzie nawet po ciężkiej chorobie zaczynają mieć nową motywację by żyć i siłę do działania - przejdź do .
Mnóstwo osób nabija się z podobnych nietypowych sposobów. Mogą być jednak niesamowicie efektywne. Naturalnie nie można odstawiać preparatów zleconych przez lekarza, jednak te oryginalne metody też mogą pomóc, szczególnie przy złym zdrowiu psychicznym.

Tags: masaż, preparat, osoby, metody, chorzy