Jazda konna jest doskonała dla kondycji i dobrej zabawy, zdecyduj się na obóz w siodle!


Jazda konna cieszy się w naszym kraju coraz większym uznaniem. Nie powinno to dziwić, gdyż spędzanie czasu z końmi to doskonała okazja, aby poprawić swoją formę, polepszyć nastrój, jak też poczuć odpowiedzialność za drugą żyjącą istotę. Na jazdę konną wybierają się często dorośli, niemniej największym uznaniem darzą ją dzieci oraz młodzież.

Zaplanuj wakacje z ukochaną rozrywką
jazda konna
Author: Shannon Veerkamp
Source: http://www.flickr.com
Jazda konna okazuje się sportem, który można uprawiać o każdej porze roku. W tym celu jeździ się do stadniny, otacza opieką konie, bierze udział w organizowanych zajęciach, a także zażywa przejażdżek takich jak na przykład: http://patataj.com/oferta/jazdakonna/ (http://patataj.com/oferta/jazdakonna/)eczywiście mocno lubi jazdę konną i jest ona jego największą pasją, warto pomyśleć także o dłuższym obozie konnym. To świetna alternatywa zaplanowania wakacji, a nawet ferii, która z pewnością małemu miłośnikowi jazdy bardziej się spodoba, aniżeli odmienna forma rekreacji. Jeśli interesują nas profesjonalne obozy konne, trzeba odwiedzić pobliską stadninę albo szukać w sieci wiadomości, gdzie urządzane są takie właśnie obozy.

Nie tylko latem Trzeba wspomnieć, że obozy konne organizowane są przez calutki rok i nie ograniczają się wyłącznie do lata. Wiele ośrodków organizuje obozy zimowe, na przykład w okresie trwania ferii albo przerwy świątecznej. Cenione stają się również obozy sylwestrowe, jakie łączą przyjemności w siodle z radością powitania Nowego Roku. Urządzane są też inne obozy, chociażby z okazji długich weekendów. Dzięki temu każdy ma okazję znaleźć termin, który optymalnie mu odpowiada. Poszczególne turnusy wyróżniają się różną długością, co pozwala dopasować obóz do wymagań i możliwości konkretnego uczestnika.Nie tylko w siodle
koń
Author: MaxiScharfenberg
Source: http://www.flickr.com
Organizatorzy obozów konnych dla dzieci i młodzieży gwarantują, że goście mają okazję korzystać z wielu atrakcji, nie zawsze związanych z końmi. Z myślą o uczestnikach zaplanowane są mnogie zabawy, ogniska, kuligi, jak również eskapady. W niektórych ośrodkach zachodzi możliwość kąpieli na strzeżonej plaży, jak też zabaw w gry zespołowe na specjalnie wytyczonych boiskach. Warto zapoznać się z pełną propozycją, aby móc sprawdzić, co dany ośrodek może zaproponować przykładowo:kliknij i sprawdz sam. Pozwoli to wybkliknij i sprawdz sam (kliknij i sprawdz sam)ącą i atrakcyjną dla dziecka ofertę.

Tags: wakacje, dzieci, konie, turnus