Jeśli chcesz posiadać niezwykłe dekoracje w swoich czterech ścianach, przeczytaj, co można kupić


Niejeden człowiek chce, by jego mieszkanie było cudownie urządzone. By stało się wyjątkowe jak również niepowtarzalne. Miało swój styl. Na to wszystko wpływa wybór mebli, ozdobne drobiazgi, kolor ścian, ilość promieni słonecznych. Częstokroć jednakże to drobnostki w dekoracji decydują, czy dom posiada w sobie to „coś”.

Obraz
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.com
Dawno temu w Rzeczypospolitej poszukiwane były obrazy. Najpierw pochwalić się nimi mieli szansę jedynie bogaci. Arcydzieła wybitnych artystów były niedostępne. Po jakimś czasie i w mniej zamożnych domostwach wieszano ilustracje i grafiki. Wciąż jednak były to pojedyncze dzieła. Jeżeli w danym domostwie można było zobaczyć obraz, w innym identycznego być nie mogło.W obecnych czaach jest zupełnie inaczej. Technika wystartowała do przodu i dzięki najnowszym sprzętom możemy powielać dane rzeczy. Oryginalny obraz nadal będzie tylko jeden, ale jego kopii można mieć setki. Wydruk na płótnie jest na wyciągnięcie ręki - więcej o druku na płótnie. Jeżeli ktoś marzy by posiadać w swoim domu dzieło słynnego artysty, może je kupić nawet przez Internet (rzecz oczywista kopię dzieła). Wystarczy, iż doda ramy drewniane i ścianę ozdobi Vincent van Gogh (Vincent Van Gogh reprodukcje), Sando Botticelli bądź Jan Matejko.

Bardzo popularnym sposobem zdobienia czterech kątów, są… zdjęcia. Tak, zwyczajne, znane wszystkim zdjęcia. Jednak zamiast stawiać je na półkach, wiesza się je na ścianach. Wydruk na płótnie danej fotografii można zamówić w dużych sklepach fotograficznych lub przez Internet.

Zdjęcie
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Bez żadnych problemów można także uzyskać ramy drewniane (zobacz drewniane ramy), które wraz z płótnem stworzą oryginalny obraz. A co najważniejsze – częstokroć duchowo związany z mieszkańcem danego domu, więc mający dla niego zdecydowanie większą wartość.

Takie rozwiązanie można zastosować też przy grafikach komputerowy czy powszechnie dostępnych plakatach. Można je zakupić w specjalistycznych sklepach grupujących tego typu towar (znajdują się tam fotosy i prace nagradzanych fotografików, grafików czy plakacistów). Dzięki temu można zrobić obraz, dopasowany do każdego domu i osoby tam żyjącej. Stanie się integralnym elementem, oryginalnym dodatkiem, cieszącym oko.

Tags: dom, mieszkanie, zdjęcia, obrazy, technologia, kopia