Już w tym momencie wybierzcie planszówki dla własnych dzieciaków, a być może w ręce wpadnie Wam też gra dla Was?


Wielu dorosłym zdaje się, iż dzieci spędzają cały czas przed monitorem komputera, bowiem jest to ich zasadnicze zainteresowanie.


sukienka
Source: http://sklep.maximussukienki.pl/


Na nieszczęście prawda jest taka, iż nie mają oni co zrobić , zatem (więcej info) korzystają z komputera, bo szybko się nudzą. Gdy chciałbyś odciągnąć własne pociechy od wyświetlacza to być może fenomenalnym wyjściem byłoby nabycie im gier planszowych?


Dzisiaj planszówki przeżywają tak zwaną „drugą młodość”. Wiele osób nie wierzyło, iż ten dzień zdoła nadejść, bo w pewnym momencie wszyscy zachwycili się grami komputerowymi, a proste gry wylądowały w śmietniku. Współcześnie na rynku jest mnóstwo pozycji, zatem na bank uda Ci się wybrać coś dla własnych pociech. Wyróżnianych jest przez nas naprawdę wiele z nich, jednak dzisiaj przedstawimy Ci 3, które winien mieć każdy maniak gier planszowych. Pierwsza z nich jest Super Farmer, jaka tak w zasadzie zaistniała w roku 1943 w naszym państwie. Jest to bezproblemowa gra, jaka zachwyci jednocześnie dzieci i dorosłych. Ostatnimi czasy została wydana jej 2 edycja, więc nawet jeśli posiadacie w domu starą to należy byłoby się wyposażyć także w tą. Kolejna warta polecenia jest Abalone gra, która jest rewelacyjna dla 2 graczy.
Reguły również są bezproblemowe, zatem już kilkulatek bez problemu da sobie radę.


Jeżeli jesteś „starym wyjadaczem” planszówek to na pewno oczarować Cię może Wojna o Pierścień, jaka bazuje na świecie utworzonym przez Tolkiena.

Tags: komputer, ekran, rzeczy, hobby, problem