Karnawałowa noc z szykiem i błyskiem. W co się ubrać na bal?


Tradycyjny bal karnawałowy to okazja do spełnienia naszych dziecinnych fantazji o ślicznej, baśniowej sukience jak też wytwornej biżuterii. Jeżeli jednak nie pragniesz stać się jedną z wielu królewien na sali warto spożytkować naszą pomysłowość i ciuchów poszukać np. w marketach z odzieżą vintage.


Plaża w Rewalu
Author: YEAH!!! design
Source: http://www.flickr.com


kostium pielęgniarki
Author: Studia AGART


Karnawał cały czas trwa. W czym najlepiej pojawić się na balu? Projektanci podpowiadają, aby wykorzystując teraźniejszą modę na lśniące ubrania postawić na bazę w postaci cekinowej kiecki bądź połyskującej marynarki.

Nie posiadasz pewności, jeśli chodzi o omawiane zagadnienie? To odszukaj więcej tu (https://poradniapraxis.pl/leczenie-uzaleznien-poznan/), a niewątpliwie dowiesz się więcej informacji na ten wątek.

Do tego obligatoryjnie wysokie szpile oraz mała, połyskująca kopertówka. Do wykończenia stylizacji możemy dodać ciężki naszyjnik i zegarek w podobnej tonacji kolorystycznej co pozostałość sylwestrowego zestawu. Osobom, które nie mają potrzeby kierowania na siebie uwagi, proponuję postawić na błyszczące akcenty. Mogą to być wysokie szpile obsypane brokatem, wieczorowa lśniąca torebka lub masywny wisiorek wysadzony dużymi kamieniami. Takie dodatki będą się prezentowały nadzwyczaj interesująco i intrygująco w połączeniu nie jedynie z "małą czarną". Niekiedy obowiązują specjalne przebrania na karnawał. Na karnawałowy bal można pójść w mniej lub bardziej oryginalnym przebraniu. Może maseczka, bądź coś więcej...?
przebrania na karnawał


Fantazji nie brakuje tak najstarszym, jak też najmłodszym członkom balów. Być może kostium pielęgniarki, a może kostium policjanta? Jeżeli w tym roku zadecydowałaś urządzić karnawałowe party dla przyjaciół w domu, możesz dla urozmaicenia przywołać gości o przygotowanie stylizacji z określonej epoki.


Komplet w stylu retro najprościej otrzymamy łącząc stosowne dodatki. Sznurek sztucznych pereł, zabawny kapelusik, długie rękawiczki – wszystko to nada naszej stylizacji nonszalancji a także pozwoli nam lepiej poczuć sylwestrowy nastrój początków ubiegłego wieku.

Tags: styl, ubrania, kino, czas, akcesoria