Kategorie biżuterii dla kobiet


Biżuteria stanowi obecnie rozległy asortyment i osobistą kolekcję kobiet, które powiększają je z każdym dniem, kupując, bądź otrzymując z wielu okazji coraz to nowsze, doskonale trafiające w gust dodatki.
Posiadają one różne ceny i formy - pośród nich wyróżnia się kolczyki, naszyjniki, bądź bransoletki, które najczęściej spotkać można na rękach pań lubujących się w ciekawych i unikalnych dodatkach.


wełna
Author: PREVOLUTION


Najczęściej kupowana i najbardziej doceniana jest złota bransoleta, czyli - mówiąc inaczej - biżuterie wykonane ze złota. Obecnie wśród nich znaleźć można wszelkiego rodzaju produkty, takie jak na przykład celebrytki wykonane z cienkiego łańcuszka oraz posiadające ciekawy wzór, a także nieco grubsze - bardziej pasujące do wspomnianego wcześniej określenia. Bransolety są projektowane przez producentów znanych na całym świecie, uwielbiane przez wszystkie kobiety. Pośród nich jednak ceny stanowią różny przedział, bowiem niektóre z nich dostępne są już od parudziesięciu złotych, jednak górna granica sięga nawet wielu tysięcy. Równocześnie jednak winno się wspomnieć, że każda złota bransoleta jest produkowana z uwagą o najdrobniejszy szczegół, w związku z czym zachwycą nawet najbardziej wymagające właścicielki.


naszyjnik z onyksu
Author: Midland
Source: Midland


szparagi
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Nieco inną, jednak podobnie uwielbianą biżuterią jest naszyjnik z onyksu - minerału, który posiada ciekawe zastosowanie, a także wzory.
Wśród nich znaleźć można różnorodne odmiany oraz kolory - niektóre zwykle występują w barwie białej, czarnej, zielonej, bądź też łączy w sobie czarny i biały kolor jednocześnie. Jest to kamień, który świetnie sprawdza się m.in. w jubilerstwie i pełni rolę ozdobną.

Tags: dodatki, akcesoria, lek