Kilka przydatnych wskazówek dla pań, które chcą wyglądać dobrze w noszonej biżuterii.


Biżuteria jest pięknym dodatkiem do stroju, zwłaszcza jeśli się ją dobrze dopasuje. Najróżniejsze świecidełka i błyskotki panie zakładają już od setek lat, co najwyżej się zmieniają mody i używane materiały.


znieczulenie
Author: Henry Zbyszynski
Source: http://www.flickr.com


Jak się jednak okazuje właściwe wybranie biżuterii wcale nie zalicza się do łatwych rzeczy i należy przy tym zwrócić swoją uwagę na parę istotnych rzeczy. Przede wszystkim biżuterię powinno się dobierać do sylwetki, jaką ktoś ma.

Jak uważasz? Czy omawiany wątek jest interesujący? Jeśli tak, to kliknij w odnośnik oraz sprawdź praktyczne informacje - wciągną Cię kompletnie.

Jej poszczególne elementy nie mogą być zbyt duże, ponieważ będą za ciężko wyglądać, lecz również za małe, bo będzie je trudno dostrzec. Niektóre panie lubią styl polegający na ubieraniu możliwie dużych błyskotek, lecz zbyt ciężka złota bransoleta na kobiecej, delikatnej dłoni niekoniecznie będzie odpowiednio się prezentować. Poza samym wzrostem ważny jest także kształt sylwetki, na przykład tęższe osoby nie będą wyglądać dobrze ze zbyt widoczną biżuterią.
Jeśli chodzi o wybór kolczyków warto także mieć na względzie kształt twarzy, powinny się one dobrze z nią harmonizować, a nie zbyt mocno podkreślać niekorzystne cechy. Tak samo jest z dekoltem, jeżeli będzie on nieco większy, to idealnie będzie się sprawdzał przykładowo naszyjnik z onyksu.

Jeżeli opisywany materiał jest dla Ciebie wartościowy, nie wahaj się i sprawdź szczegóły tutaj laserowa korekcja wzroku warszawa cena - zobaczysz jeszcze bardziej szczegółowe informacje.

Należy również zwrócić uwagę na to, ile lat ma dana pani, ponieważ nie wszystko każdej będzie pasować.


W szczególności będzie to dotyczyć to kolorowych kamieni czy kryształków, które świetnie się prezentują na młodych osobach, lecz na nieco starszych już niekoniecznie. Tu znacznie lepiej zda egzamin tradycyjne srebro, bursztyny, perły i inne naturalne minerały.

Tags: oczy, kobieta, osoba