Kilka wielkich premier w bieżącym miesiącu.


Niedawno swoją premierę miało kilka filmów i gier komputerowych, na jakie fani czekali bez mała dwa lata. W sklepach z grami na stoiskach znajdują się już nowe pudełka z grami fanów RPG, zaś w Multikinie i kinach IMAX wyświetlane są od jutra ekranizacje serii Star Wars.


Zacznijmy może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli najnowszego arcydzieła Hironobu Sakaguchiego, autora calutkiej prawie że serii gier z cyklu FF.
opinie


Gra jest faktycznie odświeżoną wersją pierwszej gry sagi, o zmienionym silniku graficznym Unreal Engine 4, jaki zanosi nas do świata kreskówek. Kontury bohaterów przypominają jakby były wyjęte dosłownie z komiksu. Gra posiada również odświeżoną historię główną oraz powiększona jest o kilka historii pobocznych - świetne filmy lego star wars. Zwiększony prawie że dwukrotnie świat oraz rozbudowana historia, dostarczą więcej niż 100 godzin gry. Kolejna gra to FM Manager, zapewne wszystkim znany tytuł wydana w wersji na PC i najnowszą konsolę PS3, niestety, ale miłośnicy serii nie będą mogli zagrać w powyższy tytuł na XBoxie. W czasie gry mamy możliwość jak zawsze zająć stanowisko managera jednego z teamów piłkarskich. W najnowszym FM Manager będziemy mogli dobierać spośród wielu zespołów, ponieważ firma SEGA deklaruje wyraźnie dziewięćdziesiąt dwie flagi swiata do wyboru! Na koniec najprawdziwsza frajda dla fanów serii Star Wars.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Zatem kliknij to i przeglądaj do woli następne specjalistyczne posty.

Na początku tego miesiąca do kin wchodzą jeden po drugim filmy Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, to jest adaptacja wyjątkowo stworzona dla najmłodszych, żeby i one mogły zobaczyć kultowy film. Nie oznacza to, iż rodzice nie mają wstępu na salę kinową. Wręcz przeciwnie, seria Lego Star Wars jest według nas cudowna toteż jest warta obejrzenia - sprawdź managera Fm.
W bieżącym miesiącu miłośnicy gier RPG i ekranizacji z cyklu Star Wars niestety, a być może na szczęście nie mają wiele wolnego czasu. Z tego powodu zachęcamy, by jeszcze dziś kupić bilet na Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, może razem z przyjaciółmi i zakupienie Final Fantasy, jakie zostało odświeżone.

Tags: film, bilety, gra, kino, zakup