Klinika ginekologiczna Katowice poleca swoim pacjentkom operacje, które usprawniają życie erotyczne - waginoplastyka jest jednym z nich


Zdecydowanie więcej kobiet próbuje walczyć z osobistymi kompleksami. Na obecną chwilę nie jest to już takie dokuczliwego, albowiem w wielu miastach naszego kraju zlokalizowane są popularne gabinety medycyny estetycznej. Jeśli i Ty chciałabyś mieć większą pewność siebie , a także poczuć się lepiej we własnym ciele, to z całą pewnością najwyższy czas na jakiekolwiek zmiany.

Od dawna najpopularniejszym zabiegami jest usuwanie zmarszczek. Poza tym pacjentki często stawiają także na likwidowanie zbytecznej tkanki tłuszczowej, korektę nosa , a także trwałe usuwanie owłosienia. Nikogo nie dziwi już fakt, iż panie decydują się na takie zabiegi, bowiem są one coraz bardziej świadome własnego ciała. Na nieszczęście mało osób, w szczególności facetów nie wie o tym jak duże strapienia mają panie, jakie są już po trzech porodach.noworodek w czapce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Ewidentnym jest, że większość kobiet stawia na poród naturalny, albowiem prawdopodobnie jest on najbezpieczniejszy dla noworodka. Mimo to w trakcie całego procesu porodu pochwa ulega naciągnięciu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bowiem poprzez drogi rodne musi się przedostać dziecko. Jeden poród najprawdopodobniej nie przysporzy się do rozszerzenia pochwy, jednakże każdy kolejny poród może się do tego przyczynić. Jeżeli i Ty masz ten problem to głowa do góry, albowiem dzisiaj jest na to rozwiązanie. Zalecanym zabiegiem przez fachowców jest waginoplastyka, jaka bazuje na ogół na zmniejszeniu wielkości pochwy (dowiedz się więcej). Jeżeli postawimy na ten zabieg to możemy mieć gwarancję, iż nasze życie płciowe zdecydowanie się polepszy. Plastyka pochwy ma sporo atutów, jednakże musimy zdecydować się na to, by zrealizował ją ginekolog, jaki ma duże doświadczenie.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę klinika ginekologiczna Katowice na pewno uda nam się znaleźć odpowiedni gabinet. Jeśli podejmiemy decyzję o tym, że waginoplastyka może być rozwiązaniem naszych kłopotów w łóżku, powinniśmy zatelefonować na recepcję. Z pewnością zostaniemy umówione na spotkanie z ginekologiem, który podejmie decyzję, czy zabieg może zostać wykonany (profesjonalna klinika ginekologiczna w Katowicach).

Wiadomym jest, że są różne przeciwwskazanie, zatem pierwsze powinnaś się upewnić czy, aby na pewno możesz być zakwalifikowane. Jeśli pierwszy cykl przebiegnie bezproblemowo to będziesz zmuszona zrobić szereg badań, jakie finalnie potwierdzą możliwość wykonania plastyki waginy.

Tags: poród, kobiety, zmarszczki, zabiegi, zabieg