Koszulki przeznaczone na płyty CD - a więc, opakowania zrobione z papieru na płytkę? Nigdy więcej!


Jak istnieje możliwość łatwiutko zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytule tekstu, nasz temat będzie dziś obejmował koszulki przeznaczone na płyty typu CD. Obecnie mogłoby się wydawać, iż płyty tego rodzaju to już przeżytek, zwłaszcza od ukazania się przenośnych dysków twardych, czy też jeszcze bardziej popularnych przenośnych portów rodzaju USB, które posiadają z biegiem latek coraz większą pojemność.


koszulki na cd


Jednakże jak się okazuje, płytki rodzaju CD mają się wcale nie najgorzej i wielu spośród nas samych do tej pory je "zbiera", chociaż dla wielu z nas ich zwyczajowe opakowania zrobione z papieru nie bywają zadowalające, i z tego powodu ukazały się ich alternatywy...
Usłyszawszy słowo "koszulka", zazwyczaj wyobrażamy sobie zwyczajny T-shirt, jednak owe słówko posiada parę znaczeń, w szczególności w dziale artykułów typu papierniczego, gdzie zwykle kojarzy się wraz z koszulka przeznaczoną na bardzo dobrze znane dzieciom "karteczki", na których znajdują się przeróżne postacie z bajeczek, czy filmików, ogólnikowo przeznaczonych dla tych najmłodszych. Jednakże istnieje jeszcze pojedynczy typ koszulek, jakim bywają bez wątpienia koszulki na cd, które kiedyś papierowe, w tej chwili są tworzone w podobny sposób jak te na kartki, lecz z przegródkami, w które to idealnie wpasują się płyty. Warto tutaj zaznaczyć, że stare alternatywy tych koszulek, a więc papierowe, mieściły po pojedynczej płycie i to było na tyle.


W obecnej chwili koszulki na płyty CD posiadają tak zwaną "perforację", która daje możliwość na wpięcie takiej koszulki do Wnętrza segregatora, w którym na pewno jej nie zgubimy! Finisz z błąkającymi się po podłodze płytami - pora na porządek i ład we własnych zbiorach płytek!

Tags: Wnętrza, film, dzieci, płyty, port