Kto powinien spożywać kwasy aminowe BCAA oraz co one mogłyby dać?


Dowolna osoba, jaka trenuje na siłowni, powinna mieć swój niezbędnik. Do tego typu obligatoryjnego zestawu możemy zapewne zaliczać uzupełnienie menu o nazwie BCAA.


apteki
Author: Flowizm ...
Source: http://www.flickr.com


Jednak co się za tą nazwą chowa?
Są to kwasy aminowe, których ludzki organizm nie jest w stanie wyprodukować, z tego też powodu muszą być dostarczone z zewnątrz. Zażywając każdy preparat, powinniśmy być świadomi w jakim celu go zażywamy. Podstawowym działaniem preparatu o nazwie Ostrovit BCAA jest ochrona przed rozkładem komórek w naszym ciele. Powstrzymanie procesów katabolicznych jest podstawowym wymogiem budowania masy mięśniowej. Wymieniony preparat może ułatwiać organizmowi dostęp do aminokwasów, przez co nie ma konieczności rozkładu własnych tkanek mięśniowych. Kwasy aminowe BCAA mogą pomóc w budowie masy mięśniowej i przyczyniają się do jeszcze lepszych wyników na siłowni.


w gabinecie okulistycznym
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com


Preparat Ostrovit BCAA - - kliknij >- http://sklep.sport-max.pl/ - powinien znaleźć się nie tylko w szafce z suplementami dla osób zmagających się z katabolizmem, lecz również dla biegaczy i pokrewnych sportów wytrzymałościowych.

Masz chęć dodać do swoich zakładek o jeszcze jedną nietuzinkową pozycję? Jeśli tak, to naprawdę zalecamy ten link - kliknij a się nie rozczarujesz.

Na półkach sklepowych możemy znaleźć wiele BCAA z domieszkami innych elementów. Główna pora podawania preparatu to czas około treningowy. Porcja podawana przed ćwiczeniem powinna posiadać około 5g czystego BCAA, lecz w niektórych przypadkach stosuje się także dawkę o wielkości 10g. Należałoby tutaj brać pod uwagę konstrukcję ciała (w tym ciężar ciała), charakter treningów czy też kurację żywieniową.


Zaleca się jednak stosować 1-2 porcje dziennie, także w dni nietreningowe. Po użyciu BCAA poprawia się siła, redukuje się czas regeneracji, a mięśnie robią się wyraźniejsze oraz w większym stopniu podkreślone.

Tags: oko, mięśnie, krew