Który sposób jest właściwy na zimowe wieczory ? Jakie gry są godne polecenia?


Jesień i zima to ten czas w roku, gdy prędko robi się ciemno, a my wpadamy w niewielki dół. Jest niewiele słońca, nie jest pewne, czy cała zima ma być pochmurna, czy aby trochę będzie lepszej pogody.


dziecko bawiące się maskotką
Author: Jessi R & Math R
Source: http://www.flickr.com
Jednakże, ten czas jest najdogodniejszy, żeby odszukać sobie interesujące zajęcie w domu. Najgorzej jednakże jak zasiądziemy przed telewizorem, gdyż to tylko strata czasu. Lepiej odnaleźć świeżą pasję, jak planszowe gry.


W rzeczywistości mamy bardzo duży wybór takich pozycji, przykładową z nich jest Posiadłość Szaleństwa. To cudowna rozgrywka, jaka trzyma w napięciu. Każda rozgrywka odbywa się we wcześniej przygotowanej historii przedstawiającej specjalną planszę, jak i parę możliwych rozwinięć jej. Takie wątki mają wpływ na potwory, z którymi musimy zmierzyć się, oraz na wskazówki, które należy wyszukać na koniec historii. Następną ciekawa pozycja będzie to Tajemnicze Domostwo, to znaczy planszówka towarzyska dla od dwóch do siedmiu osób.


Jeden z nich wciela się w ducha, powinien sprawić, aby inni gracze zgadli rzeczy, miejsce, jak i osoby powiązanie ze zbrodnią popełnionym wiele lat temu.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst umieszczony na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej licówki warszawa w tym miejscu, odnajdziesz tam tego typu informacje.

Inna to Koncept gra mocno interesująca oraz dla każdego. W takiej grze mamy za zadanie odgadywać hasła, jakie są pokazywane przez innych graczy. Jednakże pokazujący nie może się odzywać oraz niczego pokazywać, albo rysować.


Do dyspozycji jest jedynie plansza z różnorakimi ilustracjami, za pomocą znaczników gracz będzie pokazywał te, jakie mają szansę nas naprowadzić na dobrą odpowiedź.

Czy zainteresowała Cię moja strona (www.osiedlemeteos.pl/)? Szalenie mi miło. Fantastycznie będzie, jeżeli stracisz jeszcze sekundę, aby napisać swoją opinię.

Te gry są to tylko propozycje, ale są tak dobre, iż z pewnością przypadną do gustu każdej osobie.

Tags: rzeczy, pokazy, czasu, pomoc