Laserowa korekta wzroku - wskazania, przeciwwskazania, przebieg


Laserowa korekcja wzroku jest to szansa na bezpowrotne pożegnanie się z binoklami i soczewkami. Coraz więcej osób poszukuje więc możliwości pozbycia się wad wzroku, korzystając z rozwoju medycyny a także dzisiejszych technologii.


Zanim jednakże podejmiemy decyzję, aby poddać się laserowej korekcji wzroku, należy dowiedzieć się, na czym zabieg polega i jak wygląda przebieg kwalifikacji i realizacji tego rodzaju zabiegu.
Laserowa korekta wzroku to jedna z najnowocześniejszych oraz bezpiecznych sposobów korekty wad wzroku - www.optegra.com.pl/Kliniki-Optegra/Katowice - takich jak: krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. W czasie zabiegu za pomocą wiązki lasera kształtuje się rogówkę, zmieniając moc optyczną oka. Celem laserowej korekty wzroku będzie trwała korekta wzroku. W większości wypadków wada jest zupełnie usuwana. Rekorekcje zdarzają się bardzo rzadko. Dużo osób, jakie nie mogą lub nie chcą nosić okularów, dzięki rozwijającej się chirurgii refrakcyjnej zyskuje szansę na lepszy komfort życia.


estee lauder
Author: bargainmoose
Source: http://www.flickr.com


cena laserowej korekcji wzroku
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com


Laserowa korekta wzroku - (zobacz też - laserowa korekcja wzroku chorzów) jest to zabieg dla pacjentów w wieku 18-55 lat, jacy mają dobry ogólny stan zdrowia i stabilną wadę wzroku. Nadrzędną sprawą w procesie kwalifikacji jest wykonanie dokładnej diagnostyki stanu oka i przeprowadzenie wywiadu medycznego. Na podłożu uzyskanych rezultatów badań jak też informacji od pacjenta lekarz podejmuje decyzję o braku przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu lub skierowaniu pacjenta na ponadplanowe konsultacje do doktora specjalisty.
Z zabiegu nie mogą korzystać przede wszystkim pacjenci z postępującą wadą wzroku jak też schorzeniami oczu takimi jak: zaćma, stożek rogówki oraz zmiany w rogówce . Cena laserowej korekcji wzroku to 1800 zł. za oko.

Tags: laser, pacjenci, zysk