Liposukcja kolan nowoczesnym wyznacznikiem piękna? - czytaj na ten temat więcej


Kult piękna zawładnął już prawie całą Ziemię, dla którego jesteśmy gotowe zrobić wiele. Czasem nawet za wiele.


Nie ma znaczenia, czy mamy 15, 30, czy 50 lat. Fakt jest jeden - wszystkie chcemy być piękne. Dla piękna jesteśmy w stanie przeżyćgotowe wytrzymać katorgi, aby móc równać się z pięknościami z telewizji lub okładek kobiecych gazet. Jedne próbują upięknić siebie make-upem, inne za pośrednictwem diety i fitness, jeszcze inne stawiają na coraz bardziej skomplikowane zabiegi kosmetyczne . A gdy one nie spełniają już w 100% swojej roli, wybierają bardziej restrykcyjne metody - operacje plastyczne. Jakie?

Wszystkie chyba wiemy, że największą zmorą kobiet, niezależnie od wieku, jest cellulit. Współczesne oferty salonów kosmetycznych wypełnione są po brzegi kuszącymi sformułowaniami typu laser spalanie, i tym podobne. Przeglądając kobiece czasopisma natkniemy się na tysiąc porad na temat tego, jakie zabiegi na cellulit wybrać. Najtańsze, zaczynające się od kosztów 100-200zł za zabieg to specjalne masaże antycellulitowe, przeprowadzane pod ciśnieniem i zwane profesjonalnie endermologią. Dalej mamy do wyboru mezoterapię, która polega na wstrzykiwaniu podskórnie różnych substancji, poprawiających mikrokrążenie i usprawniających redukcję tłuszczu. Podobny efekt ma wywołać drenaż limfatyczny wykonywany specjalnym aparatem, odprowadzającym nadmiar wody z organizmu oraz usprawniającym krążenie.
zabieg
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Dalej jest coraz bardziej ekstremalnie, bo możemy wybrać zabiegi na cellulit, typu: laser na podczerwień, ultradźwięki i karboksyterapię – zabieg polegający na wstrzyknięciu w skórę dwutlenku węgla w celu rozbicia tkanki tłuszczowej.
Gdy nie mamy dosyć zabawy, liposukcja kolan może dodatkowo polepszyć nasze ciało (poznaj Klinikę Miracki). Tego typu zabieg podchodzi już pod operację i choć trwa krótko, zmusza do odpoczynku. Liposukcja kolan w wersji klasycznej przeprowadzana jest za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w rurkę, którą wprowadza się do kolana po wykonaniu kilku nacięć. W niektórych przypadkach do liposukcji stosuje się specjalne strzykawki wysysające tłuszcz bądź ultradźwięki. Należy pamiętać, że tak jak każda operacja, liposukcja niesie za sobą ryzyko powikłań. zabieg - karboksyterapia wrocław -


Kiedy kobieta jest nieco dojrzalsza, kolagen zanika, skóra wiotczeje, a na buzi gromadzi się coraz więcej zmarszczek. Wówczas doskonałą metodą odmładzającą jest tłuszcz na twarzy.

Masz zamiar uzupełnić własną wiedzę z tego zagadnienia? Chcemy Cię wesprzeć. Wystarczy wejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej (http://wolomin.centrumdemed.pl/stomatolog-dentysta/) szczegółów.

Zabieg tego typu, zwany lipofilling polega na przeszczepieniu skóry z innego miejsca ciała celem pobrania z niego tłuszczu z przeznaczeniem na buzię. Trwa krótko, bo tylko 40-50 minut, a już po paru dniach odpoczynku możemy cieszyć się swoim nowym image .
Wystarczy przejrzeć kilka archiwalnych zdjęć popularnych celebry tek i porównać do ich obecnego wyglądu, aby przekonać się, że tłuszcz na twarzy użyło już wiele z nich. I to nie tylko starszych pań.

Tags: zmarszczki, zabiegi, mikrokrążenie